حسین کعبی در دیدار برابر استقلال به زمین می‌رود


 
images/20070328/kabi.jpg
 
فارس: حسین کعبی ، بازیکنان تیم پرسپولیس در دربی شهر تهران برابر استقلال ، برای سرخپوشان به زمین می‌رود.
حسین کعبی که بعد از جدایی از باشگاه امارات در قراردادی ۶ ماهه به پرسپولیس پیوسته ،‌ از ۲ فروردین در دور جدید تمرینات شرکت کرد.
وی که کاپیتان تیم امید نیز است ، به علت ۲ اخطاره بودن حق همراهی این تیم در بازی با اردن را نداشته و بر این اساس با آمادگی کامل در تمرینات پرسپولیس حضور داشته و از انگیزه بالایی برای درخشش در اولین بازی رسمی خود برای سرخپوشان برخوردار است.
حسین کعبی می توانست در بازی مقابل پاس نیز این تیم را همراهی کند که دنیزلی به علت عدم حضور وی در تمرین تصمیم گرفت از این بازیکن ملی پوش در بازی با استقلال استفاده کند.
به نظر می رسد دنیزلی با توجه به آمادگی کعبی و حضور موفق وی در تمرینات ،‌ به احتمال زیاد از وی در ترکیب اصلی این تیم در بازی مقابل استقلال استفاده کند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۸ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.