حضور ماموران آتش نشانی در مراسم عروسی به خاطر حلقه تنگ عروس خانم!

 یک عروس انگلیسى به دلیل گیر کردن حلقه ازدواج در انگشت دستش که در مراسم عروسى اش صورت گرفت، ماموران آتش نشانى را فراخواند.

گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از روزنامه “میرور” حاکى است، یک عروس انگلیسى به نام “کارن تیلر” ۳۳ ساله، دیروز پس از گیر کردن حلقه ازدواجش در انگشت دستش ماموران آتشنشانى را باخبر کرد.براساس این گزارش، جشن عروسى “تیلر” روز گذشته در منطقه “استلیت” به طور معمول در حال برگزارى بود که با گیر کردن حلقه در دست عروس خانم و کبود شدن انگشت وی، بر هم ریخت.در همین حال عروس که طاقتش تمام شده بود، شخصاً به سراغ تلفن رفت و ماموران آتشنشانى را به کمک طلبید.گفتنى است، دقایقى بعد، با حضور آتشنشانان در جشن، حلقه از دست “تیلر” خارج شد و اوضاع به وضع عادى بازگشت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 27
  • ۲۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.