حضور مایلی‌کهن در فولاد خوزستان قطعی‌ شد؛

مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: «‌ محمد مایلی‌کهن، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال عصر امروز (سه‌شنبه) قرارداد خود را با فولاد خوزستان به ثبت می‌رساند.»


مسعود رضائیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خوزستان – اظهار داشت: « طبق مذاکرات حضوری و تلفنی با محمد مایلی‌کهن، حضور وی به عنوان سرمربی فولاد خوزستان قطعی‌ شده ‌است و وی امروز عصر با فولاد خوزستان قرارداد امضا می‌کند.»وی افزود: « نناد نیکولیچ، سرمربی پیشین فولاد خوزستان نیز به عنوان آموزش‌دهنده تیمهای پایه و تربیت‌کننده مربی به همکاری با باشگاه ادامه خواهد داد.»رضائیان با اشاره به این که هم اکنون درصدد جذب یک بازیکن دیگر خوزستانی هستیم، افزود: « تا هفتم مردادماه به تیم استراحت داده‌ایم و پس از آن تمرینات فولاد برای حضور هرچه قدرتمندتر در رقابتهای لیگ برتر آغاز می‌شود. روز ۱۸ مردادماه هم تیم برای برپایی یک اردوی ۱۰ روزه به هشتگرد کرج اعزام می‌شود که سعی بر انجام ۲ بازی تدارکاتی با تیم‌های لیگ یکی داریم.»مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد: « همچنین عصر امروز با حضور اعضای هیات مدیره باشگاه، طی جلسه‌ای به بررسی برنامه‌های فصل آینده و میزان هزینه‌های فصل گذشته و آینده می‌پردازیم.»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۸ تیر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.