حکم مرگ دختر جوان از سوی خانواده‌اش اجرا شد

دو تن از اعضای خانواده‌ای که خواهرشان را با وارد کردن ضربات چاقو در باجه تلفن به قتل رسانده بودند، با شناسایی از سوی شاهدان حاضر در محل شناسایی و دستگیر شدند؛ متهمان در بازجویی‌ها، انگیزه قتل را فساد اخلاقی مقتوله عنوان کردند.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، در پی وقوع یک فقره چاقوکشی داخل باجه تلفن میدان امام (ره) دهگلان شهرستان قروه، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۴ این شهرستان به موقعیت مورد نظر اعزام شدند.


با حضور پلیس در محل وقوع درگیری و اظهارات شاهدان حاضر در محل در جریان تحقیقات مشخص شد: مردی ۲۵ ساله در حالی که یک تیغه کارد آشپزخانه در دست داشته به زنی حدودا ۲۰ تا ۲۳ ساله حمله کرده و با ضربات چاقو به قصد کشتن، وی را مجروح کرده و سپس متواری شده است.


بدین ترتیب با به دست آمدن اطلاعات اولیه، تحقیقات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری ضارب آغاز شد.


در این میان بررسی‌ها در خصوص هویت این زن نشان داد: وی «ج ــ ع» نام دارد و این در حالی بود که ضارب نیز به هویت «ع ــ ع» شناسایی و مشخص شد که برادر این زن است.


به دنبال شناسایی هویت این متهم با احتمال وقوع درگیری عمدی، تحقیقات ماموران با مراجعه به منزل مضروب به طور جدی دنبال شد و به این ترتیب «ع ــ ع» به همراه خواهرش «ف ــ ع» دستگیر و جهت بازجویی‌های پلیسی به کلانتری منتقل شدند.


به گزارش ایسنا این در حالی بود که در همان روز وقوع درگیری، مقارن ساعت ۱۴، ماموران مطلع شدند: زن مجروح که جهت مداوا در بیمارستان بستری شده بود به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.


در این حال بازجویی‌ها از دو متهم دستگیر شده آغاز شد و به این ترتیب در جریان تحقیقات به عمل آمده انگیزه قتل خواهرشان را فساد اخلاقی وی اعلام کردند.


هر دو متهم با تشکیل پرونده و صدرو قرار قانونی روانه زندان شدند، تحقیقات پلیسی جهت روشن شدن بیشتر موضوع همچنان در دست بررسی است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 41
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.