حمله به ذات الهی در یک سریال

به گزارش شیعه آنلاین، گفته می‌شود شبکه ماهواره‌ای “fox series” که برنامه‌های خود را به زبان عربی پخش می‌کند، اخیرا پخش سریال کارتونی “بارد سمسم” را آغاز کرده که در آن ذات اقدس الهی مورد حمله و اهانت قرار گرفته و در وجود و نزول پیامبران(ص) از سوی خداوند متعال نیز شک و شبه ایجاد شده است.

در همین راستا برخی از پایگاه‌های خبری عربستان سعودی از انتقاد، اعتراض و نارضایتی شدید خانواده های سعودی از پخش این سریال کارتونی خبر داده و اعلام کردند که بررسی‌های انجام شده طی چند روز اخیر در جهان عرب نشان می دهد که بیشتر اعراب خواستار توقف فوری پخش این برنامه شده اند.

این پایگاه های خبری در ادامه نوشتند: سریال کارتونی “بارد سمسم” با مطالبی که عنوان می‌کند روز به روز مخاطبان مسلمان خود را که به خداوند متعال ایمان دارند، بیشتر غافلگیر می‌کند. مسلمانان بیش از این نمی‌توانند ساکت بمانند زیرا ذات اقدس الهی به طور مستقیم مورد حمله و اهانت قرار گرفته است.

این پایگاه‌ها در ادامه افزودند: مسئولان این شبکه ماهواره ای و دستور دهنده پخش این سریال کارتونی باید هرچه سریع تر مورد بازجویی قرار گرفته و پاسخگو باشند زیرا آنان اعتقادات کودکان جهان عرب را مورد هدف و حمله قرار داده اند. به نظر نمی‌رسد کمترین نظارتی از سوی مسئولان این شبکه ماهواره ای بر پخش برنامه‌های آن وجود داشته باشد.

قابل ذکر است شبکه ماهواره ای “fox series” از زیرمجموعه‌های شبکه ماهواره ای “روتانا” است که مالک اصلی آن شاهزاده “ولید بن طلال بن عبدالعزیز آل سعود” از شاهزادگان آل سعود و برادر زاده پادشاه عربستان سعودی است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.