حمله یک سگ ولگرد به دانشجویی در محوطه دانشگاه تبریز

جمعی از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تبریز در اعتراض به حمله یک سگ ولگرد به یکی از دانشجویان دختر در محوطه اصلی دانشگاه تجمع کردند.


به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، این دانشجویان با حضور در مقابل دانشکده کشاورزی خواستار حضور رییس دانشگاه شدند.


یکی از این دانشجویان به ایسنا گفت: متاسفانه حضور سگ‌های ولگرد در سال گذشته نیز مورد اعتراض دانشجویان قرار گرفت و مسوولین دانشگاه قول دادند سگهای ولگرد را از محوطه خوابگاه دختران جمع‌ کنند اما تا کنون کاری در این مورد صورت نگرفته است.


دانشجوی دیگری نیز گفت: ‌دانشگاه تبریز بسیار بزرگ است، اما یک آمبولانس‌ برای انتقال بیماران وجود ندارد به نحوی که پس از وقوع این حادثه، دانشجویان فرد مجروح را برای مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) رساندند.


گفتنی است، ساعاتی پس از تجمع دانشجویان، رییس، معاون فرهنگی دانشجویی و مدیر خدمات دانشجویی دانشگاه در جمع دانشجویان معترض حاضر شدند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 39
  • ۱۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.