خاتمی:من اسرائیل را تهدید به حمله موشکی نکردم

در پی انتشار اخباری دال بر اینکه امام جمعه موقت تهران اسرائیل را تهدید به حمله موشکی کرده است وی با اشاره به تحریف سخنانش، مطالب فوق را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار بازتاب: سایت خبری بی بی سی در حالی این خبر را منتشر کرده است که حجه الاسلام سید احمد خاتمی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، هیات رئیسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران می باشد. و این سایت با آگاهی از جایگاه قانونی آقای خاتمی، اقدام به درج این خبر و تیتر انحرافی موجود در آن کرده است.

از این رو، حجه الاسلام سید احمد خاتمی در گفتگو با خبرنگار بازتاب با اشاره به سخن خود در مورد حمله موشکی ایران به اسرائیل گفت: اصلا جایگاه من از لحاظ قانونی چنین جایگاهی نیست، که این سخنان را بر زبان آورم، بلکه در برابر تهدید بوش علیه ایران و مواضع غرور آمیزی که در سخنان بوش بر آنها تکیه شده بود، گفتم که وقتی شما نتوانستید از عهده موشک های هفتاد کیلومتری حزب الله بر بیائید چگونه می خواهید با ایران مقتدر با زبان تهدید عمل کنید؟ و به چه صورت، از پس ایرانی که موشک های شهاب دارد، بر خواهید آمد؟
بنابراین من این سخنان را نه از سر تهدید بلکه صرفا در وصف یک عبرت آموزی ونه بیشتر گفته ام.

گفتنی است؛ سایت خبری بی بی سی، امروز خبری را تحت عنوان « سید احمد خاتمی اسرائیل را تهدید به حمله موشکی کرد» منتشر کرده بود، که در آن خبر هیچ اثری از تیتر مورد نظر نبوده و سفارش سید احمد خاتمی به عبرت آموزی سران آمریکا و اسرائیل، از مقاوت حزب الله در برابر آنان، به صراحت بیان شده بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 10
  • ۲۶ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.