خاتمی: دو بار در روز به یاد گل‌آقا هستم


جمعی از اصحاب گل‌ آقا روز چهارشنبه با حجت‌الاسلام خاتمی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا،‌ در این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد، خاتمی ضمن ارج گذاشتن به یاد و خاطره‌ی کیومرث صابری فومنی (گل‌آقا) از تلاش فرزند و همکاران وی در حفظ و استمرار مجموعه‌ی گل‌آقا قدردانی کرد.

وی با تعبیر طنز به «خشونت زیبا»، وجود طنز گل‌آقایی را که آینه‌ای از انتقاد و لطافت و اعتدال است برای جامعه ضروری شمرد و صبر و کار پیوسته را لازمه‌ی ایجاد تغییرات فرهنگی دانست.

سیدمحمدخاتمی با بیان این نکته که «من حداقل دو مرتبه در روز به یاد گل‌آقا هستم»، از مناعت طبع و خیراندیشی به‌عنوان ویژگی‌های بارز گل‌آقا یاد کرد.

پوپک صابری فومنی (گلنسا) نیز ضمن تشکر از فرصتی که جهت دیدار ایجاد شده، گزارشی از وضعیت مجموعه‌ی گل‌آقا و تلاش‌هایی که دو سال اخیر پس از درگذشت گل‌آقا صورت گرفته، ارائه داد.

این دیدار یک ساعته با گفت‌وگوی همکاران گل‌آقا با خاتمی و گرفتن عکس یادگاری پایان یافت.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۰۸ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.