خرس‌های میمون‌خوار


images/20060516/bear.jpg جام‌جم‌آنلاین: خرس‌ها در مقابل چشمان وحشتزده بازدیدکنندگان در یک باغ وحش هلند یک میمون را کشتند و سپس حیوان را خوردند.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس ، مسوولان باغ وحش «بیسکه برگن سافاری پارک» گفتند روز یکشنبه ۱۴ مه چندین خرس یک میمون از نوع ماکاک را درکنار یک شبکه سیمی علی‌رغم این که دارای جریان برق بود ،‌ تعقیب کردند.
میمون بخت برگشته فرار کرد و تلاش نمود روی یک قطعه چوب پناه بگیرد اما یکی از خرس‌ها او را به چنگ آورد و کشت سپس ۳ خرس میمون را در مقابل چشمان وحشتزده بازدیدکنندگان خوردند.
مقامات باغ وحش گفتند تا پیش از این حادثه در بخشی از این باغ وحش خرس‌ها و میمون‌های ماکاک همزیستی مسالمت‌آمیزی داشتند اما اکنون این همزیستی به هم خورده است.
قرار است پس از این حادثه میمون‌های ماکاک در بخش دیگری از این باغ وحش نگهداری شوند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۲۸ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.