خرید و فروش طلا در فضاهای مجازی ممنوع

رئیس اتحادیه طلا و جواهر فروشان استان همدان از برخورد با خرید و فروش طلا در فضاهای مجازی خـبـر داد.

خرید و فروش طلا

مهدی غلامی با تأکید بر اینکه این اتحادیه، بر عملکرد طلا فروشان همدان نظارت کامل دارد، تصریح کرد: در حال حاضر معضلی جدیدی به نام خرید و فروش طلا در فضاهای تلگرام و اینترنت وجود داشته که افراد از این راه اقدام می‌‌کنند.

وی افزود: طی یک سال اخیر، دو مورد از این اقدامات پیگیری و به منشا آن که چند خانم بودند، تذکر داده شد.

غلامی اظهار کرد: همچنین در طی این مدت، به پنج مورد از زرگران همدانی که اقدام به فروش طلای دست دوم می‌‌کنند، نیز تذکر داده شده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر فروشان یادآور شد: شوربختانه این قانون هیچ جریمه‌ای را برای خاطیان در نظر نگرفته و ما جز تذکر اقدامی نمی‌توانیم انجام دهیم.

وی در بخش دیگری به قیمت طلا در بازار همدان اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار همدان، ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

غلامی اضافه کرد: همچنین سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۱۷ هزار تومان، نیم سکه ۵۳۵ هزار تومان و ربع سکه ۲۸۴ هزار تومان در بازار همدان داد و ستد می‌‌شود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر فروشان در پایان یادآور شد: در حال حاضر قیمت سکه یک گرمی نیز ۱۹۳ هزار تومان است.

ایسنا

اخبار مرتبط:

خرید و فروش طلا و دلار در بازار متوقف شد

متوسط مالیات پرداختی طلافروشان اعلام شد

عهدشکنی برخی طلافروشان

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ April 2016 | 7:55 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.