خطیبی: استرس تمام شد و من انتخاب شدم

رسول خطیبی باور دارد که تجربه‌ی نخستین حضور در جام جهانی برای وی خوش یمن خواهد بود.


خطیبی پس از بازگشت تیم ملی، احساسش از حضور در جمع مسافران جام جهانی را این گونه بیان کرد: تمام تلاشم را در لیگ برتر و جام حذفی انجام دادم و بسیار خوشحالم که توانستم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم.


وی افزود: پیش از این چندین بار به فهرست ۲۶ نفره‌ی تیم ملی راه یافتم که در آخرین لحظه خط خوردم؛ اما, این بار در ترکیب نهایی جای گرفتم و تصور می‌کنم این موضوع برای من نتایج خوبی در پی دارد.


خطیبی در مورد اردوی تیم ملی در سوئیس به ایسنا گفت: اردوی بسیار کاملی بود و تصور می‌کنم، برانکو بهترین انتخاب را انجام داده بود. شرایط آب و هوایی و امکانات مناسب فضای اردو را بسیار ایده‌آل ساخته بود.


مهاجم تیم ملی تاکید کرد: بازیکنان حاضر در اردوی سوییس بهترین نفرات فوتبال کشور بودند و تصور می‌کنم اکنون ترکیبی از بهترین‌ها به جام جهانی می‌رود.


خطیبی خاطرنشان کرد: تمامی بازیکنان در اردوی سوییس استرس خاصی داشتند و این طبیعی بود؛ چرا که امکان داشت هر کدام از ما در فهرست نهایی قرار نگیریم، البته فضای اردو به طور کامل دوستانه و در نهایت این فشارها پایان یافت و من نیز یکی از مسافران جام جهانی شدم.


وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانم در جام جهانی نیز به میدان بروم و برای تیم ملی مفید باشم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.