خواستگار کینه جو دختر مورد علاقه اش را به قتل رساند

خواستگار کینه جو وقتی پاسخ منفی از خانواده دختر مورد علاقه اش شنید، به منزل آنها مراجعه و دختر نوجوان را با شلیک گلوله به قتل رساند.
هفته گذشته یکی از اهالی سهیل آباد شیراز با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و ماموران را در جریان قتل دختر نوجوانی به نام راضیه قرار داد.
به دنبال این تماس ، ماموران جنایی اداره آگاهی شیراز به محل حادثه اعزام شدند و پی بردند که دختر نوجوان را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سر جسد را بریده اند. به این ترتیب جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و در ادامه تحقیقات از خانواده مقتول معلوم شد که پیش از این خواستگار مقتول به نام صادق وی را تهدید به قتل کرده است. بنابراین وی به عنوان مظنون در قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و وی در منزل پدری اش شناسایی و دستگیر شد.
صادق با انتقال به مرکز پلیس بصراحت به جرم خود اعتراف کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۱ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.