خودربایی برای ازدواج با دختر مورد علاقه


 
images/20060807/boy.jpg
 
جوان شهرستانی که نقشه ربوده شدن خود را طراحی کرده بود ، پس از دستگیری در تهران در بازجویی های پلیسی مدعی شد فقط برای ازدواج با دختر مورد علاقه اش دست به چنین کاری زده است.
به گزارش خبرنگار جام جم ، چند روز پیش زنی به اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران مراجعه و از ربوده شدن برادر ۱۸ ساله اش خبر داد. این زن در اظهاراتش به پلیس گفت : مرد ناشناسی با منزل من در تهران و پدرم که در قروه سنندج زندگی می کند تماس گرفته و مدعی شده برادر ۱۸ ساله ام به نام مجتبی را به گروگان گرفته است و در قبال آزادی وی تقاضای ۵ میلیون تومان پول نقد دارد. به دنبال این ماجرا ، ماموران پلیس آگاهی تهران ضمن آموزش به خانواده شاکی ، تحقیقات خود را برای یافتن مخفیگاه آدم ربایان و آزادی گروگان ۱۸ ساله آغاز کردند. تحقیقات کارآگاهان ادامه داشت تا این که یکی از اعضای خانواده شاکی با مرکز پلیس تماس گرفت و بیان کرد ربایندگان محل تحویل پول را در یکی از محله های قرچک ورامین تعیین کرده اند بنابراین ماموران با کنترل نامحسوس محل مورد نظر را زیر نظر گرفتند و از خانواده شاکی خواستند در محل قرار حضور یابند. در ادامه ماموران با دستگیری مرد جوانی که برای تحویل گرفتن پول سر قرار حاضر شده بود وی را برای انجام تحقیقات به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران منتقل کردند. مرد جوان در بازجویی های مقدماتی پلیس منکر هرگونه مشارکت در آدم ربایی شد و گفت : مجتبی ربوده نشده بلکه این کار فقط برای گرفتن پول از خانواده اش به قصد ازدواج با دختر مورد علاقه اش بوده است. با اعترافات صریح وی ، مخفیگاه مجتبی شناسایی و وی دستگیر شد.


متهم: می خواستم ازدواج کنم اما پول نداشتم


روز گذشته مجتبی در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد و در اظهاراتش به بازپرس حسینی گفت : من اشتباه کردم ، گمان می بردم با این کار می توانم به وضعیت زندگی ام سر و سامان دهم. عاشق دختری در روستایمان شده بودم اما به خاطر نداشتن کار و پول ، خانواده اش با ازدواجمان مخالف بودند بنابراین برای این که بتوانم با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم ، تصمیم گرفتم نقشه بکشم و طوری وانمود کنم که آدم رباها مرا ربوده اند و در قبال آزادی ام ۵ تا ۶ میلیون تومان پول می خواهند. مرد جوان ادامه داد: بنابراین موضوع را با یکی از دوستانم که در تهران کار می کرد ، در میان گذاشتم و روز بعد با برداشتن مقداری از وسایل شخصی ام از منزل خارج شدم و نزد وی رفتم. دوستم ابتدا با منزل خواهرم و بعد با پدرم تماس گرفت و خواستار ۵ میلیون تومان برای آزادی من شد که موفق نشدیم. من فقط می خواستم با گرفتن این پول از خانواده ام ، وضعیت مالی ام را بهتر کنم و بتوانم با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم. بنا بر این گزارش متهمان با قرار قانونی بازداشت و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۱۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.