خودکشی دختر انگلیسى به خاطر رهایی از دست قلدرهاى مدرسه

یک دختر ۱۵ ساله انگلیسى براى رهایى از آزار و اذیت همکلاسیهاى قلدرش خود را حلق آویز کرد.

به گزارش سرویس حوادث آریا، یک دختر ۱۵ ساله انگلیسى به نام ربکا دلى براى رهایى از آزار و اذیت و تمسخر دوستان همکلاسى اش خود را در خانه حلق آویز کرد.براساس این گزارش، ربکا که از مدتى پیش در مدرسه مورد تمسخر و ازار و اذیت همکلاسى هاى قلدرش قرار مى گرفت و همواره از این موضوع عذاب مى کشید، روز حادثه براى خلاصى خود ، اقدام به خودکشى کرد.به گفته والدین ربکا وى علاوه برانکه در مدرسه و کلاس درس مورد تمسخر دوستانش قرار مى گرفت از طریق اینترنت نیز از سوى آنان مورد آزار و اذیت واقع مى شد و به دنبال آن دست به چنین اقدام جنون آمیزى زد.در حال حاضر پلیس تجسس با بررسى این پرونده مراتب را تحت پیگیرى دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۰۷ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.