خوشا به حال زنان انگلیسی؟

 یک میلیونر انگلیسی که به حکم دادگاه باید بیشتر ثروت خود را به همسر سابقش بدهد گفت اگر می‌دانست روزی به این بلا دچار خواهد شد… می‌خورد و هرگز با این زن ازدواج نمی‌کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه جان چارمان ۵۳ ساله، از طرف دادگاه عالی انگلیس موظف شده ۶/۹۰ میلیون دلار (۴۸ میلیون پوند) به بیورلی چارمان بپردازد. حکمی که او آن را ناعادلانه و غیرمعقول خوانده و می‌گوید زیر بار آن نخواهد رفت.
قاضی گفت این مبلغ ۳۷ درصد دارایی جان است که از طریق صنعت بیمه به دست آورده است. قاضی کل ثروت او را ۱۳۱ میلیون پوند برآورد کرد
. این دو در سال ۱۹۷۶ که هیچ کدام ثروت قابل توجهی نداشت ازدواج کردند ، در نوامبر ۲۰۰۳ جدا شدند و در آوریل ۲۰۰۵ طلاق گرفتند.
جان بیچاره که نمی‌دانست برای هوسرانی خود باید پول به این کلانی بپردازد ، می‌گوید این قضاوت ضعیف و مبتنی بر تبعیض است. او که ساکن برمودا و امریکا است گفت با هر معیار معقولی این حکم غیرعادی است و من تقاضای فرجام می‌کنم.
من به همسرم ۲۰ میلیون پوند پیشنهاد دادم پولی که هیچ آدم عاقلی نمی‌تواند در تمام عمرش آن را خرج کند! (معلوم نیست چرا خودش می‌خواهد پیش از این داشته باشد!) همسر سابق جان حاضر نشد اظهارنظر کند.
قاضی پل کولریج گفت: این ازدواجی طولانی بود که طرفین از صفر شروع کردند و تمام ثروت حاصل زندگی مشترک آنان بود.
هر دوی آنها مشارکت کامل در ازدواج داشتند این پرونده‌ای بسیار استثنایی است و پول حاصله بی‌نهایت زیاد و حاصل انرژی و استعداد فوق‌العاده این زوج است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۱۸ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.