داریوش مصطفوی:من پدربزرگ فوتبال ایران نیستم!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با هشدار نسبت به عملکرد برخی از روزنامه‌های ورزشی در ابتدای لیگ برتر گفت: از دست برخی مطبوعات ورزشی بخاطر چاپ مطالب دروغ، شکایت می‌کنم.


داریوش مصطفوی با انتقاد شدید از عملکرد برخی مطبوعات ورزشی، با بیان بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: متاسفانه برخی از روزنامه‌های ورزشی با هدایت بعضی از روز‌نامه‌نگاران خاص درصدد هستند تا شخصیت من و تیم پرسپولیس را خدشه‌دار کنند. این افراد با چاپ نقل‌قول‌های دروغ از من سعی دارند در میان هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال آشوب ایجاد کرده و این دو تیم را به حاشیه ببرند.


وی افزود: اخیرا مطالب و صحبت‌هایی از قول من در برخی روزنامه‌های ورزشی به چاپ می‌رسد که کذب محض است. این افراد از قول من می‌نویسند” پرسپولیس ۶ گل به استقلال می‌زند”، “بازیکنان ناراضی پرسپولیس را با لگد از اتاقم بیرون می‌کنم” و یا “علی دایی پدر فوتبال است و من پدربزرگ آن و…”. خدا شاهد است که روحم از این مطالب دروغ، بی‌خبر است.


مدیرعامل پرسپولیس با عذرخواهی از استقلالی‌ها گفت: این روزنامه‌ها پس از انتشار چنین مطالب دروغ علیه استقلال، به سراغ فتح‌ا…‌زاده (مدیرعامل باشگاه استقلال) می‌روند و از او پاسخ می‌خواهند و او هم بی‌خبر از این اظهارات، عکس‌العمل نشان می‌دهد.


مصطفوی ادامه داد: این افراد سعی دارند ارتباطات خوب میان بازیکنان و مربیان، مربیان و سرمربی، سرمربی و مدیرعامل، مدیرعامل و هیات مدیره و گاهی مدیران فعلی را با مدیران گذشته تیم بزرگی چون پرسپولیس را خراب کرده و در این تیم حاشیه‌سازی کنند. در تیم پرسپولیس تمام مسوولیت‌ها مشخص است، به نحوی که تمام مسایل فنی به عهده افشین قطبی بوده و به او در این رابطه اختیار تام دادیم، از این‌رو بنده هیچ دخالتی در مسایل فنی نداشته و حتی در کمیته فنی هم فقط یک‌ رای دارم. این مطبوعات می‌خواهند پس از ایجاد حاشیه در پرسپولیس، آن را به سکوها و استادیوم‌ها نیز بکشانند که بدون شک این برای پیشرفت فوتبال کشور ما خطرناک است.


وی تاکید کرد: من حدود ۴۵ سال است که در سطوح مختلف فوتبال کشور کار کرده و شرایط را به خوبی می شناسم، لذا امکان ندارد بگویم استقلال را با ۶ گل شکست می‌دهیم؛ دلیلی ندارد بگویم دایی پدر و من پدر بزرگ فوتبال ایران هستم؛ پدر بزرگ فوتبال این کشور شخصیت‌هایی چون مرحوم صدقیانی، اکرامی، حسین فکری و دکتر برومندها هستند. این افراد سعی دارند تا با چاپ این کلمات دروغ از دهان من که غیرقابل کنترل نیز است، پرسپولیس را در ابتدای لیگ هشتم به حاشیه ببرند.


مصطفوی به ایسنا گفت: متاسفانه در حال حاضر شغل عده‌ای در مطبوعات ورزشی به حاشیه‌ بردن تیم‌های بزرگ شده و در اولین‌ قدم، بنده را مورد هدف قرار داده‌ و قصد دارند شخصیتم را زیرسوال ببرند. این افراد با حرکتی سازماندهی شده پرسپولیس و مدیریت جدید را هدف قرار داده‌اند؛ در حالی که هدف پرسپولیس و بنده، داشتن تیمی سالم، احترام به رقبا و احترام به مسوولان فوتبال است.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با دعوت هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال به آرامش بیشتر، تاکید کرد: من از هواداران پرسپولیس و استقلال می‌خواهم توجهی به این جریان‌سازی‌ها و جوسازی‌های برخی مطبوعات ورزشی نکنند؛ هواداران سرخابی با هم رفیق و رقیب‌اند و هوشیار باشند که این روزنامه‌ها می‌خواهند آنها را به جان هم انداخته و به اهداف نادرست خود برسند. من مطمئنم که هواداران دو تیم با دقت‌نظر خود اظهارات درست را از نادرست تشخیص داده و ضمن رقابت سالم، به یکدیگر احترام می‌گذارند.


وی ادامه داد: اکنون مجبورم در این زمینه از چندین روزنامه ورزشی خاص شکایت کنم، چرا که اینقدر دروغ نوشته‌اند که کلافه شدم؛ چرا باید یک جوان ۱۸ ساله که هنوز الفبای نویسندگی را نمی‌داند، شخصیت مدیران پرسپولیس را زیر سوال ببرد؟ هدف اینها در وهله اول آزار تماشاگران، سپس من و بعد تیم پرسپولیس است؛ گرچه ممکن است آنها با انتشار این صحبت‌ها، مجددا جو دیگری را بر علیه بنده و پرسپولیس به راه بیاندازند اما در شرایط کنونی از مطبوعات سالم هم می‌خواهم که با کمک کردن به پرسپولیس نگذارند این تیم و تیم‌های بزرگ دیگر به حاشیه بروند تا بتوانیم لیگ برتر سالمی را در فصل آتی شاهد باشیم.


مصطفوی در پایان به ایسنا گفت: از همین جا اعلام می‌کنم که دیگر با هیچ کدام از خبرنگاران روزنامه‌ها مصاحبه نمی‌کنم و آنها دیگر برای انجام مصاحبه به من زنگ نزنند چرا که قصد دارم تمام صحبت‌ها و نقطه نظراتم را از طریق خبرگزاری‌های معتبر اعلام کنم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۱۵ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.