داماد، شب عروسی قربانی مرگ خاموش شد

جوانی در آزادشهر یزد، شب قبل از ازدواج ، دچار گازگرفتگی شد و جان خود را از دست داد.
با گزارش این حادثه به ماموران کلانتری ۱۵ آزادشهر اصفهان و عزیمت بازپرس جنایی به محل ، مشخص شد لوله بخاری گازی بدون اتصال به دودکش ساختمان موجب گازگرفتگی و مرگ داماد شده است.
گزارش دیگری نیز حاکی است ، روز گذشته (جمعه) در تهران ۳نفر به علت گازگرفتگی در یک منزل مسکونی و کارگاه جان خود را از دست دادند.
بازپرس هنرمند با اشاره به این حادثه گفت: حادثه اول در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۰۲ روی داد و در یک کارگاه رویه کوبی مبل ، ۲ کارگر که در این محل از بخاری گازی استفاده کرده بودند، جان باختند.
در حادثه دوم نیز دختر ۲۱ ساله ای به نام فاطمه در غرب تهران به دلیل تنفس گاز منواکسید کربن ناشی از سوخت ناقص بخاری جان خود را از دست داد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۲۰ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.