دانلود مستند رقص فقر ساخته سعید ابوطالب

دانلود مستند تکان دهنده رقص فقر

توضیحات کلی مستند از فایل دانلودر:

هیچ آدم با احساسی نمی‌تونه این مستند رو ببینه و اشک نریزه. این مستند وضعیت اسفبار فقر ایرانی رو نشون می‌ده. کارگردان مستند سعید ابوطالب هست که این کار رو قبل از اسارت توسط نیروهای آمریکایی در ۱۳۸۲ ساخت. (بعد از ۴ ماه اسارت آزاد شد و نماینده‌ی دوره هفتم مجلس هم شد.)

|| ۲۷۳ MB + کیفیت خوب VCD + لینک مستقیم ||

دانلود مستند اجتماعی رایگان رقص فقر

خودِ ابوطالب درباره اش گفته: «باید ببینید، توضیحی برای آن ندارم. آخرین بار پس از بازگشت از عراق دوباره آن را دیدم و برای همه‌ی سکانس‌هایش گریستم. هرگز پخش نشد؛ اما هر چه از زمان تولید آن می‌گذرد ارزش ثبت این موضوع مهم‌تر می‌شود. فقر در یک ۴۵ دقیقه رقصید. سهیل کریمی محقق و شخص محوری این مستند بود…»

ازون‌جایی که آدم باید واقعیت‌ها رو کامل بگه، ذکر این نکته لازمه که این مستند قبل از سرکار اومدن آقای محمود احمدی نژاد (زمان آقای سید محمد خاتمی) ساخته شده. این رو برای این گفتم چون خیلی از سایت‌ها این مستند رو با عنوان “حکایت پول نفت بر سر سفره‌های مردم” قرار دادن! البته فقر همیشه بوده؛ ولی دروغ گفتن چیز خوبی نیست و باید واقعیت رو کامل گفت. این مستند در سال ۱۳۸۲ ساخته شده.

دانلود مستند قدیمی اثرگذار و تکان دهنده رقص فقر

ژانر : مستند
کیفیت : خوب | Vcd
حجم : ۲۷۳ Mb
فرمت : Mp4
زمان : ۴۵ دقیقه
کارگردان : سعید ابوطالب

 

برچسب‌های کلیدی: دانلود رقص فقر با لینک مستقیم، دانلود مستند رقص فقر، رقص فقر، سعید ابوطالب، سهیل کریمی، مجلس دوره هفتم، رقص رنج، دانلود مستند اجتماعی به صورت رایگان، مستند سعید ابوطالب نماینده مجلس، مستند رقص فقر با لینک مستقیم

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...
اطلاعات دانلود

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.