دانلود مصاحبه گروه آریان با رادیو تهران

«علی پهلوان » و « نینف امیر خاص » پنجشنبه ۱۷ مرداد ماه ۸۷ ، ساعت ۱۱:۵۰ صبح به رادیو تهران رفته و در مصاحبه زنده ای شرکت کردند . در بخشی از این مصاحبه به موسیقی زیرزمینی و سبک رپ پرداخته شد و در بخشی دیگر آقای پهلوان اشاره ای به موسیقی و سازهای ایرانی کرد و از علاقه ای که به دف ، شهرام ناظری و کامکار ها داره سخن گفت و در بخشی دیگر درباره شعر های آریان صحبت کرد و تقریبا صحبت های ایشان دفاع جالبی از سبک شعر های گروه آریان بود . در این مصابه زنده قسمت هایی از آهنگ های بی تو با تو ، ای جاویدان ایران و … برای شنوندگان پخش شد . در ادامه مطلب می توانید این مصاحبه ۳۷ دقیقه ای رو دریافت و گوش دهید .


دریافت مصاحبه

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 32
  • ۲۶ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.