دختران نوجوان قربانی سرکرده باند تبهکاران شرق تهران


 
images/20061214/bad.jpg
 
: سرکرده باند مجرمانی که اقدام به ربودن دختران نوجوان و آزار و اذیت آنها می کردند، از سوی ماموران دستگیر شدند.
چند روز پیش والدین دختر ۱۵ ساله ای با مراجعه به شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی تهران با ارائه شکایتی عنوان کردند، وقتی فرزند آنها قصد بازگشت از مدرسه را داشته ، از سوی سرنشینان یک خودرو ربوده شده و آنها پس از انتقال فرزند آنها به یک ساختمان ، او را مورد تعرض قرار داده اند.


یک شکایت دیگربا صدور دستور قضایی در این باره از سوی دادیار سلیمانی ، هنگامی که تحقیق از سوی ماموران ادامه داشت ، فردی با مراجعه به کلانتری ۱۰۶ نامجو با ارائه شکایت مشابهی از ربوده شدن فرزند ۱۴ ساله خود و آزار و اذیت او از سوی چند متهم خبر داد.
با آغاز تحقیق در این زمینه ماموران اطلاعات و تجسس کلانتری ، تحقیقات گسترده خود را آغاز و با توجه به سرنخ هایی که از شکایت شاکی به دست آوردند، متوجه شدند اعضای این باند تبهکاری پس از سوار کردن دختران نوجوان با تهدید چاقو، آنها را به یک خانه در حوالی خیابان سبلان منتقل کرده و سپس با خوراندن آبمیوه مسموم به صورت گروهی اقدام به آزار و اذیت دختر ۱۴ ساله کرده اند.


شناسایی سرکرده بانداین گزارش حاکی است ، با جمع بندی اطلاعات ، ماموران در مرحله بعدی ، سرکرده این باند را مورد شناسایی قرار داده و با تحت کنترل قرار دادن محلهای رفت وآمد، سرانجام این متهم را شناسایی و در یک اقدام ضربتی او را دستگیر کردند. با دستگیری متهم و انتقال وی به کلانتری ۱۰۶ نامجو، وی ابتدا منکر جرم خود شد، اما در ادامه و پس از مواجهه حضوری با آخرین قربانی ، زبان به اعتراف گشود و پرده از اعمال مجرمانه خود و همدستانش برداشت.
با اعتراف مقدماتی ، وی برای تحقیق قضایی به شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی منتقل شد. متهم در مرحله بعدی از تحقیقات به دادیار سلیمانی گفت: من و ۵ نفر از دوستانم با پرسه زدن در اطراف مدارس دخترانه پس از سوار کردن آنها، با چاقو آنها را تهدید کرده و پس از انتقال به خانه با تماس تلفنی در محل حاضر شده و با خوراندن آبمیوه مسموم آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دادیم ، به طوری که تاکنون در ۶ مرحله با ربودن دختران نوجوان ، آنها را به این خانه منتقل کرده ایم.


تحقیقات ویژهبا اعترافات تکاندهنده سرکرده باند مجرمان ، دادیار سلیمانی دستور تحقیقات ویژه در این خصوص را در شعبه ۵پلیس آگاهی صادر کرد.
دادیار جنایی در این باره به خبرنگار ما گفت: در حال حاضر دستور دستگیری اعضای این باند که با القاب عجیب و غریب در شرق تهران اقدام به ربایش و آزار و اذیت دختران نوجوان می کرده اند، صادر شده است.
سلیمانی افزود: هوشیاری خانواده ها و آموزش به فرزندان از موانع بسیار جدی برای ایجاد فرصت مناسب محسوب می شود تا افراد مجرم نتوانند به امیال پلید خود دست یابند.
وی افزود: دوستی خیابانی و ارتباط با افراد مجرمی که تنها مترصد یک فرصت هستند تا با وعده های دروغین اقدام به اغفال و فریب کنند، از مسائلی است که باید مورد توجه نوجوانان و جوانان قرار گیرد

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.