دختری که پس از ۸ سال اسارت فرار کرد


 
images/20060826/body.jpg
 
جام جم آنلاین: مردی که ۸ سال دختری را دزدیده بود ، پس از فرار وی خود را کشت. ناتاشا کامپوش که روز چهارشنبه پس از هشت سال از دست این مرد فرار کرد ، گفت : سال اول مجبور بود رباینده خود را «ارباب» صدا کند.
آزمایش DNA این دختر ثابت کرد او همان دختر مدرسه ای است که ۸ سال پیش در ۱۰ سالگی در سر راه مدرسه ربوده شد اگر چه اقوام او روز پنجشنبه او را شناسایی کرده بودند.
ولفگانگ پریکلوپیل ، تکنسین ارتباطات ۴۴ ساله ای که ناتاشا را ربوده بود پس از فرار او خودکشی کرد.
او ناتاشا را در محفظه ای که صدا از آن به بیرون درز نمی کرد ، در زیر زمین خانه اش در حومه وین پنهان کرده بود.


 دختری که پس از 8 سال اسارت فرار کرد
ناتاشا کامپوش که روز چهارشنبه پس از هشت سال از دست این مرد فرار کرد ، گفت : سال اول مجبور بود رباینده خود را «ارباب» صدا کند.

مادر ناتاشا به تلویزیون اتریش گفت همیشه فکر می کردم دخترم زنده است.
ناتاشا به پلیس گفت : ولفگانگ همیشه با من مهربان بود.
وی به روزنامه کرونه زایتونگ گفت : او هنگام ربودن مرا به داخل خودرویی برد و گفت ساکت باش ، زیر صندلی برو وگرنه اتفاقی برایت خواهد افتاد.
او گفت ابتدا اسم رباینده خود را نمی دانست «اما او رفتاری پدرانه با من داشت و از آغاز همه چیز را به من یاد داد.»
پلیس گفت از هوش و تسلط ناتاشا به لغات متعجب است زیرا ولفگانگ او را تعلیم داده و کتاب و رادیو و تلویزیون در اختیارش گذاشته است.
ناتاشا گفت چند بار خواست فرار کند اما ولفگانگ او را تهدید می کرد. پلیس گفت رفتار ناتاشا کاملا عادی است و از لحاظ روانی خود را با شرایط جدید تطبیق داده است.
لودویک کوچ پدر ناتاشا با صدای لرزان و چشمان اشکبار گفت هرگز فکر نمی کردم بازگشت ناتاشا را ببینم. راستش فکر نمی کردم چنین روزی را ببینم.

او گفت : پدر ، دوستت دارم و بعد پرسید آیا ماشین اسباب بازی مرا هنوز نگهداشته‌اید؟ آن اسباب بازی مورد علاقه ناتاشا بود و من هرگز آن را دور نینداختم.
پلیس به تلویزیون اتریش گفت باز بودن در مخفیگاه ناتاشا باعث شد بتواند فرار کند.
گزارش های دیگر حاکی است شب و روز در به روی ناتاشا قفل بود و روز چهارشنبه ظاهرا هنگامی که داشت اتومبیل ولفگانگ را با جاروبرقی تمیز می کرد فرار کرد. انگیزه ربانده معلوم نیست.

پلیس گفت : رباینده رابطه با خانواده ناتاشا نداشت و باج هم نخواسته بود. پلیس در جستجو است تا دریابد آیا ولفگانگ همدستی داشته است یا نه.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 103
  • ۰۶ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.