دختری می خواست به قاتل پدرش گوشواره الماس دهد!

 یک دختر ۱۷ ساله امریکایى که به یک مامور مخفى پلیس وعده داده بود در قبال قتل پدرش، یک جفت گوشواره الماس به او بدهد دستگیر شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از خبرگزارى “آسوشیتدپرس” ، “کاندنرمایز” دختر ۱۷ ساله امریکایى که به گفته خود از بحث و جدل و بگو و مگوهاى پدرش به تنگ آمده بود و قصد داشت از شر او خلاص شود به یک مامور مخفى پلیس وعده داد اگر پدر ۴۲ ساله اش را بکشد به عنوان پاداش یک جفت گوشواره الماس گرانبها به او مى دهد.مامور مخفى پلیس با اشاره به اینکه این دختر دو بار به او مراجعه کرده گفت، بار اول قرار قتل وعده پاداش را به من داده و بار دوم عکس پدرش، “دارل مایز” را آورده بود و طبق برنامه صورى مقرر شد مایز پدر در ۶ سپتامبر به قتل برسد.اما این دختر غافل از اینکه تمام وعده وعیدها را با یک مامور مخفى پلیس گذاشته، لو رفته و به وسیله پلیس دستگیر شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۰۶ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.