دختر ایرانی در میان برترین دونده های ۶۰ متر دنیا

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در رده‌بندی جدید اتحادیه جهانی دوومیدانی، فرزانه فصیحی دونده سرعت تیم ملی بانوان در میان برترین‌های دوی ۶۰ متر قرار گرفت.

فصیحی در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور موفق شد رکورد ۶۰ متر زنان ایران را که در اختیار مریم طوسی بود (۷:۴۳ ثانیه) با ثبت زمان ۷:۳۵ ثانیه جابه‌جا کند و رکورد ملی این ماده را در دست بگیرد.

وی با این زمان در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی دوومیدانی در سال ۲۰۱۶ در رده سی‌و‌چهارم قرار گرفت. در رده‌بندی این ماده «میشل لی» از ترینیداد و توباگو با ۷.۱۷ ثانیه، «اولسیا» از اوکراین با ۷.۲۰ ثانیه و و «باربارا پیر» از آمریکا با ۷.۲۴ اول تا سوم هستند.

بانوی رکورددار دوی ۶۰ متر کشورمان تا کسب ورودی جهانی دوی ۶۰ متر فقط ۲ صدم ثانیه فاصله دارد که امیدوار است این زمان را در رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا که ۳۰ بهمن تا دوم اسفند ماه در دوحه قطر برگزار می‌شود، کسب کند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه زنان – دختران و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ January 2016 | 4:06 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.