دختر جوان تله باند شکار مسافران


 
images/20060512/bound.jpg
 
صاحب یک کارگاه عروسک سازی در ورامین که با تشکیل باند اقدام به ربودن مردان و زنان و سرقت اموالشان در شهرهای مختلف می کرد از سوی ماموران اداره پنجم معاونت آگاهی شهرستان ورامین به همراه اعضای باندش شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ۱۴اردیبهشت امسال یک معلم زن هراسان به کلانتری ۱۱شهید صدوقی ورامین مراجعه و از سرقت رفتن جواهراتش از سوی سرنشینان یکدستگاه خودروی پژوآردی عدسی رنگ خبر داد.


سرقت جواهرات بعد از اعتماد به زن مسافر


این زن در تشریح ماجرا به پلیس گفت : ساعت یک بعداز ظهر از محل کارم در روستای خورین خارج شدم تا به خانه ام در خیرآباد ورامین بروم.
منتظر تاکسی بودم که خبری نشد و به ناچار وقتی خودروی پژو مقابل پایم توقف کرد، با گفتن مقصدم به راننده سوار شدم و خودرو حرکت کرد. وقتی از زنی که داخل خودرو نشسته بود، پرسیدم و فهمیدم که مسافر است ، خیالم راحت شد که برایم مشکلی پیش نمی آید. زن شاکی ادامه داد: در میانه راه راننده تغییر مسیر داد، داد و فریاد به راه انداختم ولی بی فایده بود. یکی از مردان چاقویی زیر گلویم گذاشت و بعد از این که مرا تهدید به مرگ کرد، ۱۲ عدد النگو، زنجیر، گردنبند طلا و انگشترم را به زور از چنگم درآورد و بعد از پرت کردن من در گوشه ای از بیابان فرار کردند و موفق شدم شماره پلاک خودرویشان را به خاطر بسپارم.
سرهنگ سیداسماعیل هادئی ، رئیس اداره معاونت آگاهی استان تهران با توجه به حساسیت موضوع ، پرونده را در اختیار کارآگاهان اداره پنجم معاونت اداره آگاهی شهرستان ورامین به سرپرستی سرهنگ شاهسوند قرار داد. ماموران با اطلاعاتی که از زن شاکی به دست آوردند به چهره نگاری رایانه ای از سارقان مسافرنما پرداختند و از طریق اداره شماره گذاری موفق به شناسایی صاحب خودرو شدند و وی را برای تحقیقات به مرکز پلیس فراخواندند. صاحب خودرو به پلیس گفت : از اواسط فروردین ماه خودرویم در اختیار پسرم بود و وی آن را برای مدت کوتاهی در اختیار شریکش به نام منصور که با هم یک کارگاه عروسک سازی را اداره می کردند، داده بود تا وی برای عقد قرارداد کاری به شهرستان تبریز برود. وقتی پلیس تصویر منصور را با تصویر رایانه ای یکی از سارقان مسافرنما مطابقت داد، مشخص شد که وی یکی از متهمان فراری است.
بدین ترتیب پاتوق های احتمالی وی زیرنظر گرفته شد تا این که ۵روز پیش ماموران هنگام گشت زنی در حوالی بیابان های ورامین متوجه خودروی سمند سارقان مسافرنما شدند و بعد از تعقیب و گریز دقایقی بعد، خودرو را متوقف و دو سرنشین آن را بازداشت و برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل کردند.


شکار سوژه ها با خودروی امانتی


متهمان خود را مسعود و عباس معرفی و منکر سرقت از مسافران شدند، در مواجهه حضوری با چند مالباخته لب به اعتراف باز کردند. عباس یکی از متهمان در اظهاراتش گفت : من و مسعود در کارگاه عروسک سازی منصور کار می کردیم. چند ماه بعد با زنی به نام فاطمه که شوهرش در زندان به سر می برد آشنا و بعد از اغفال وی او را با خود همراه کردم.


گرفتن پول زور برای پولدار شدن


سارق جوان ادامه داد: از مدتی قبل منصور دچار مشکلات مالی شده بود، بنابر این تصمیم گرفتیم با طعمه قرار دادن فاطمه اعتماد مسافران زن و مرد را به خود جلب و در میانه راه با تهدید چاقو، اموالشان را به سرقت ببریم.
مرد مسافرنما افزود: وقتی پی بردیم که دیر یا زود از سوی پلیس شناسایی می شویم ، به شکار مسافران پاکدشت ، سیرجان ، کرمان و جاده قم کاشان پرداختیم.
با اعترافات صریح مجرمان ، دو روز پیش دو عضو دیگر باند به نامهای فاطمه و منصور در روستای ده شریف ورامین شناسایی و دستگیر شدند. اعضای این باند تاکنون به بیش از ۷فقره سرقت و زورگیری اعتراف و تحقیقات پلیسی در ارتباط با آنها همچنان ادامه دارد. بازپرس غلام یاری ، رئیس شعبه یکم دادسرای امور جنایی شهرستان ورامین با تاکید بر چاپ تصویر متهمان بدون پوشاندن چهره از مردم خواست چنانچه شکایتی علیه آنها دارند به اداره پنجم معاونت آگاهی یا شعبه یکم بازپرسی دادسرای امورجنایی ورامین مراجعه کنند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 28
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.