درخواست عجیب ازدواج یک دختر چینی

تابناک- “یانگ زنگ منگین” دانشجوی دختر دانشگاهی در چین به واسطه ی یادداشتش روی یک کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را می کرد در میان هم دانشکده هایش خواستگار پیدا کرد .

در ۸ مارس ۲۰۱۰ که مصادف با روز زن در چین بود دانشگاه “علم و تکنولوژی الکترونیک” چین به تمام دختران دانشگاه یک تکه کاغذ سفید داد و از آنان خواست آرزویشان را روی آن بنویسند و روی “دیوار آرزو” ی دانشگاه بچسبانند تا همه آن را ببینند.http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730442336.jpg


پیام “یانگ زنگ منگین”


 “یانگ زنگ منگین” اینگونه روی کاغذ نوشت:


“اسم من “یانگ زنگ منگین” است دانشجوی سال اول دانشگاه و فکر می کنم که جذاب هستم .متاسفانه تا به حال نتوانستم شخص مناسبی را برای زندگیم پیدا کنم. اما به سرنوشت اعتقاد دارم. اگر کسی از شما آقایان آرزویی مانند من دارید، پایین ساختمان خوابگاه من بیایید و نام مرا با صدای بلند بین ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۲:۵۰ در ۱۱ مارس فریاد بزنید. من پنهانی شما را نگاه خواهم کرد.اگر شما همانی بودید که من دنبالش هستم پایین می آیم و شما را ملاقات خواهم کرد.


این را هم اضافه می کنم که نسبت دانشجویان پسر در این دانشگاه به دختران ۲۵ به ۱ است. شما واقعا فرصت خوبی دارید!
 تجمع خواستگاران مقابل خوابگاه

http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730442976.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050735334332.jpg

  پیام “یانگ زنگ منگین” در ۱۱ مارس مشهور شد.


بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی پسر مقابل خوابگاه این دختر جمع شدند.با وجود این همه آنها شهامت فریاد زدن نام آن دختر را نداشتند. شاید هم به این دلیل اینکار را نکردند چون آنهایی هم که نامش راصدا کردند شانسی برای ملاقات “یانگ زنگ منگین” نداشتند.
 http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730443962.jpg

تصویری از “یانگ زنگ منگین”


۱۸ مهر ۱۳۸۹

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. راحله :
    ۱۰ خرد ۹۰

    من شنیدم چون تواین کشور مردم فقط حق دارن که یک بچه داشته باشن و اونها هم پسر دوست دارن بچه جنین دختر رو سقط می کنن و یا به طریقی سر دخترا رو زیر آب می کنن تا دفعه بعد پسر دار شن. همین موضوع باعث شده تعداد پسرا خیلی بیشتر از دخترا باشه.

    مدیر: درسته و بهمین دلیل حدود ۴۰ میلیون پسر اضافی در چین هست!!! که اگه با دخترهای اضافی ایران وصلت کنن مشکل بی شوهری ایران هم حل میشه!!!