در جمع‌‌آوری ماهواره‌ها وارد حریم خصوصی مردم نمی‌شویم
فرمانده نیروی انتظامی:


در جمع‌‌آوری ماهواره‌ها وارد حریم خصوصی مردم نمی‌شویم


خبرگزاری فارس: پلیس در جمع‌آوری ماهواره‌ها به هیچ عنوان وارد حریم خصوصی مردم نمی‌شود و فقط نسبت به جمع‌آوری دیش‌های ماهواره‌ که به صورت مشهود باشد، اقدام می‌کند.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم امروز در حاشیه همایش فرماندهان راهور و پلیس‌راههای سراسر کشور گفت: مطابق قانون خرید و فروش، نصب و راه‌اندازی تجهیزات ماهواره‌ای مگر با مجوز وزارت ارشاد ممنوع است و کسانی که اقدام به نصب ماهواره‌ می‌کنند مرتکب جرم مشهود شده‌اند و لذا ماموران جهت اجرای قانون نسبت به جمع‌آوری اقدام می‌کنند.
فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سؤالی در مورد اقدامات ناجا در شرق کشور و امنیت این مناطق گفت: فعلاً‌ شرایط منطقه شرق کشور ایده‌آل است و مطابق برنامه‌های پیش‌بینی شده هم‌اکنون در حال انسداد فیزیکی مرزهای شرقی کشور هستیم.
وی ادامه داد: هم اکنون از حدود ۴۰۰ کیلومتر از مرزهای شرقی حدود ۱۰۰ کیلومتر آن مسدود شده است و امیدواریم تا آخر پاییز تمامی مرزهای شرقی مورد انسداد فیزیکی قرار گیرد.
فرمانده نیروی انتظامی در خصوص به شهادت رسیدن تعدادی از ماموران نیروی انتظامی که چندی پیش در شرق کشور اتفاق افتاد گفت:‌این ماموران در پی کسب خبر اقدام به تعقیب تعدادی از اشرار کرده‌ بودند که در این اقدام خود نکات ایمنی را رعایت نکرده بودند و بنابراین اشرار از این فرصت استفاده کرده و آنها را به شهادت رساندند.
وی ادامه داد:‌پس از این حادثه ماموران در طرح ظربتی اقدام به پاکسازی منطقه کردند و ۳ گروه از اشرار را که وارد کشور شده بودند در کرمان و اصفهان مورد برخورد قرار دادند که از این اشرار ۱۰ تن انواع مواد مخدر نیز کشف شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.