در مراسم معرفی خودروهای جام جهانی بکن باوئر: نه دلال اتومبیلم و نه تاجر آن!

سی و چهار روز به شروع جام جهانی باقی مانده است و همچون همیشه نحوه جابجایی تیم‌ها و امکانات رفاهی در این رابطه نگرانی تیم‌ها را در پی داشته است.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرانتس بکن باوئر رییس کمیته ی برگزاری جام جهانی کلیه اتوبوس‌های جدید را از مسوولان شرکت هیوندای تحویل گرفت.


این شرکت کره‌ای مونتاژ خودروهای طراحی شده توسط شرکت خودروسازی بنز را به عهده داشت. قیمت هر یک از اتوبوس‌ها سیصد هزار یورو برآورد شده است.


قیصر پس از مراسم تحویل و معرفی این اتوبوس‌ها در حالی که بسیار راضی به نظر می‌رسید، گفت:« جا به جایی تیم‌ها در طول جام جهانی مهم‌ترین موضوع برای آنها به شمار می‌رود. من این خودروها را زیبا دیدم. آنها بسیار زیبا طراحی و رنگ‌آمیزی شده‌اند.»


گفتنی است هر یک از تیم‌ها، اتوبوسی متعلق به خود با رنگ‌های نزدیک به پرچمشان دارا هستند.


بکن باوئر در پاسخ به این پرسش که چرا شرکت بزرگ خودروسازی آلمان از درج آرم این شرکت بر روی اتوبوس‌ها چشم پوشید گفت:« من نه دلال اتومبیل هستم و نه تاجر آن.»

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۱۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.