در پکن همه حتی نیروهای پلیس با رونالدینیو عکس یادگاری می گیرند!

همگام با المپیک ۲۰۰۸ پکن؛

همه با رونالدینیو عکس می‌گیرند

جام جم آنلاین: لیونل مسی و رونالدینیو از وقتی که برای حضور در رقابت های فوتبال المپیک وارد چین شده اند با استقبال مردم شهرهای شانگهای و شن یانگ قرار گرفته اند. مسی با دیگر اعضای تیم آرژانتین در شهر شانگهای مستقر شده اند تا مسابقات خود را در این شهر آغاز کننداما رونالدینیو و دیگر برزیلی ها در شن یانگ هستند.به گزارش رویترز ، وقتی رونالدینیو وارد فرودگاه شن یانگ شد خود را با جوانان زیادی مواجه دید که خواهان آن بودند که با او عکس یادگاری بگیرند. او در مسیر خروجی فرودگاه تا اتوبوس مخصوص تیم برزیل مورد تشویق شدید هواداران چینی خود قرار گرفت.

او به دشواری خود را از میان جمعیت به اتوبوس رساند. نکته جالب اینکه ماموران پلیس که برای برقراری نظم آنجا مستقر بودند به جای انجام وظیفه دوربین به دست به جمعیت پیوستند و خودشان هم شروع به گرفتن عکس از ستاره تیم برزیل کردند و چند تایی از آنها نیز قلم به دست از رونالدینیو امضاء می خواستند.

رونالدینیو یکی از ۳ بازیکن بالای ۲۳ سال تیم المپیک برزیل است. در فرودگاه شانگهای نیز جوانان فوتبال دوست این شهر لیونل مسی را محاصره کرده و از او عکس و امضاء می گرفتند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 38
  • ۱۵ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.