دستگیرى ۵ نوجوان استرالیایى به جرم تعرض به یک دختر ۱۷ ساله

پنج نوجوان استرالیایى به اتهام تعرض به دخترى ۱۷ ساله و فیلمبردارى از این صحنه ، دستگیر شدند .

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از روزنامه ” دیلى تلگراف ” ، پلیس استرالیا دیروز پنج پسر نوجوان را در رابطه با هتک حرمت دخترى ۱۷ ساله که چندى پیش در یکى از خانه هاى شهر سیدنى صورت گرفته بود ، شناسایى و دستگیر کرد .بر اساس این گزارش ، پنج پسر نوجوان روز حادثه با اغفال قربانى ، وى را به خانه اى متروکه در سیدنى کشاندند و سپس دو نفر از آنان وى را مورد اذیت و آزار قرار دادند .بر پایه این گزارش ، در حالى که دو متهم مذکور در حال تعرض به دخترک بودند ، سه متهم دیگر از این صحنه فیلم بردارى کردند که در نهایت با شکایت قربانى به نزد پلیس ، پرونده اى در این زمینه تشکیل شد .به گفته پلیس ، با ادامه تحقیقات ماموران ، هر پنج نفر شناسایى و دستگیر شدند که در حال حاضر همگى در بازداشت بوده و احتمالا هریک در صورت گناهکار شناخته شدن در دادگاه به ۲۰ سال حبس محکوم خواهند شد .

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 27
  • ۱۵ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.