دستگیری اعضای باندفساد و فحشاء در اصفهان

 با تـــــــلاش ماموران پلیـــــــس امـــــنیت عمومی “اصفهان” اعضای یک باند فساد و فحشاء این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. 

به گزارش سرویس حوادث آریا به  نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ” صوفی وند ” رئیس پلیس امنیت عمومی “اصفهان” با اعلام این خبر افزود : در پی کسب خبر از سوی منابع موثق مبنی بر ایجاد مرکز فساد و فحشاء توسط شخصی به نام “رحیم -غ “۲۹ساله درمنزلش، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اخلاقی قرار گرفت و پس ازهماهنگی بامرجع قضائی طی بازرسی از منزل نامبرده ۲نفر مونث و۶ نفر مذکر دستگیرشدند .شایان ذکراست، متهمان به همراه پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۰۵ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.