دستگیری فوتبالیست معروف با سلاح و موادمخدر

ماموران انتظامی پس از ظنین شدن به یک دختر و ۲ مرد درون یک خودروی زانتیا در شمال تهران و متوقف کردن خودرو ، یک قبضه سلاح کمری و مقادیری موادمخدر شیمیایی را کشف کردند.
به گزارش خبرنگار ما ، ماموران انتظامی در ساعت ۴ بامداد روز گذشته با مشاهده یک خودروی زانتیا در حوالی پارک وی ، وقتی خودرو را متوقف کردند ، راننده خودرو با معرفی خود به نام شاپور عنوان کرد ، وی ساکن امریکاست و دختری که در ماشین حضور دارد نامزد اوست و مرد جوان نیز از دوستان وی بوده و آنها در حال عزیمت به منزل خود هستند.


کشف سلاح


با متوقف کردن خودرو و بازرسی از آن یک قبضه سلاح کمری و مقادیری موادمخدر صنعتی شیشه کشف و متهمان برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی منتقل شدند. با تحقیق از دختر جوان که خود را مریم معرفی می کرد، وی عنوان کرد قصد ازدواج با شاپور (صاحب خودرو) را دارد. در ادامه این تحقیقات معلوم شد مرد جوانی که همراه شاپور و مریم دستگیر شده یکی از فوتبالیست های معروف تهرانی است.
بازپرس روشن با صدور قرار قانونی هر سه متهم را برای ادامه تحقیقات به اداره اول پلیس آگاهی ارجاع کرد تا در خصوص موضوع ، تحقیقات تکمیلی انجام شود. بازپرس جنایی در ارتباط با این پرونده به خبرنگار ما گفت : شاپور مرد ۴۵ ساله ای است که عنوان می کند ۳۰ سال از عمرش را در امریکا سپری کرده است و آنها چند ساعت قبل از دستگیری در یک منزل میهمان بوده اند ، بازپرس شعبه سوم افزود: باوجود اظهارات مریم (دختر دستگیر شده) که مدعی است قصد نامزدی با شاپور را داشته ، خانواده وی از موضوع بی اطلاع هستند. همچنین موضوع تردد آنها در ساعت ۴ بامداد آن هم با یک قبضه سلاح کمری مشکوک به نظر می رسد و حضور یک فوتبالیست درون این خودرو نیز با توجه به وجود موادمخدر و اسلحه خود جای تامل و بررسی دارد. وی تصریح کرد: در حال حاضر دستور تحقیقات تکمیلی در پلیس آگاهی صادر شده است و نتیجه این تحقیقات بزودی اعلام خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 32
  • ۰۹ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.