دستگیری ورزشکاری که پس از زورگیری دختر نوجوان را ربود

ورزشکار مسافرکش‌نما که با سوار کردن دختر نوجوان در میدان ونک تهران به مقصد رسالت، با نقشه زورگیری و آدم‌ربایی تغییر مسیر داده بود حین توقف کنار شمشادها، از سوی ماموران گشت کلانتری ۱۲۰ «سید خندان» شناسایی و دستگیر شد.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، سرهنگ بهروز رحیمی، رییس کلانتری ۱۲۰ «سید خندان» در خصوص نحوه دستگیری این متهم گفت: اجرای طرح گشت‌های پلیس در راستای دستور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مبنی بر برخورد با زورگیران و مزاحمین نوامیس، مقارن ساعت ۲۱ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ماموران پلیس حین گشت زنی در محدوده اتوبان «صیاد شیرازی» به یک دستگاه خودرو پیکان که در کنار اتوبان متوقف شده بود، مشکوک شدند.


بر این اساس با نزدیک شدن به خودرو مظنون جهت بررسی موضوع ناگهان متوجه پرت شدن شیء فلزی از داخل خودرو شدند که تک سرنشین خودرو در این رابطه ظن پلیس را برانگیخت.


در این زمان ماموران با نزدیک شدن به راننده، علت توقف وی را در مجاورت شمشادهای فراوان جویا شدند اما تناقض گویی‌های راننده خودرو موجب شد، ماموران خودرو وی را مورد بازرسی قرار دهند.


این در حالیست که ماموران حین بازرسی از خودرو مشاهده کردند: دختر نوجوانی با دست و دهانی بسته زیر داشبورت، قرار دارد.


به گزارش ایسنا با دستگیری متهم، دختر نوجوان که به ظاهر از سوی راننده خودرو مورد ضرب و شتم نیز قرار گرفته بود، از داخل خودرو بیرون آورده شد.


بدین ترتیب «شیما» ۱۶ ساله در بازجویی‌ها به ماموران گفت: ساعت ۲۰ روز حادثه پس از خارج شدن از آموزشگاه زبان واقع در «میدان ونک» منتظر تاکسی عبوری به مقصد میدان رسالت ایستاده بودم که ناگهان راننده این خودرو پیکان، جلویم توقف کرد و مرا سوار کرد.


دختر نوجوان در ادامه اظهاراتش اذعان کرد: زمانی که سوار این خودرو شدم ، متوجه شدم، راننده پیکان از سوار کردن مسافران به مقصد رسالت خودداری می‌کند. در این میان پس از گذشت دقایقی، راننده به بهانه پرکردن باک بنزین، مسیر را به سمت اتوبان صیاد شیرازی تغییر داد.


«شیما» اضافه کرد: این در حالی بود که راننده در میانه راه با توقف در کنار شمشادها از خودرو خارج و از صندوق عقب خودرو وسایلی را بیرون آورد که پس از ورود مجدد به خودرو دست و دهان مرا با تهدید چاقو و نوار چسب بسته و مقادیری پول و گوشی تلفن همراهم را به سرقت برد و به دلیل همراه نداشتن پول زیاد، مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و پس از قرار دادن من زیر داشبورت، قصد انتقال من به مکان دیگری را داشت که ناگهان ماموران کلانتری «سیدخندان» از راه رسیدند.


متهم مذکور با هویت «کاظم» ۳۰ ساله با اندام بسیار قوی که حکایت از وی داشت پس از دستگیری به محل کلانتری منتقل شد.


در بازرسی‌های به عمل آمده از خودرو متهم ۳۰ ساله به هویت «کاظم» که هیکل او نشان از ورزشکار بودنش می‌داد، مقداری طناب و تعدادی چاقو کشف شد که حاکی از آن بود متهم موردنظر قصد قبلی جهت زورگیری داشته است.دختران جوان باید با مشاهده سرنشینان مشکوک خودروهای مسافرکش از سوار شدن خودداری کنند


رییس کلانتری سید خندان با بیان این که متهم دستگیر شده بدلیل حرفه‌ای بودن جهت ادامه تحقیقات به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد، ادامه داد: سوابق این متهم همچنان در دست بررسی است، چرا که احتمال ارتکاب زورگیری‌های مشابه از سوی این متهم بسیار زیاد است.


وی به تمامی خانواده‌ها نسبت به وقوع چنین جرایمی هشدار داد و به ایسنا گفت: با توجه به کم بودن سن این دختر نوجوان و زمان خارج شدن وی از آموزشگاه زبان، ضرورت داشت که وی از سوی خانواده خود، تاکسی‌های خطی و یا وسایط نقلیه عمومی به منزل مراجعه می‌کرد.


به گفته سرهنگ رحیمی، دختران جوان باید با مشاهده سرنشینان مشکوک خودروهای مسافرکش از سوار شدن خودداری کنند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 331
  • ۱۳ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.