دستگیری ۱۳ دختر دانش آموز در پارتی شبانه


:۱۳ دختر دانش آموز که به بهانه شرکت در مراسم جشن تولد همکلاسی خود، به خانه ویلایی در فاز چهارم مهرشهر کرج رفته بودند، نمی دانستند که دختر و پسر صاحبخانه آنها را به یک میهمانی شبانه دعوت کرده اند.
عصر روز ۲۱ شهریور امسال یکی از اهالی فاز چهارم مهرشهرکرج با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و گفت: دختر و پسر یکی از همسایه ها در غیاب والدین خود میهمانی برگزار کرده اند و صدای موسیقی آنها باعث سلب آسایش اهالی شده است.
به دنبال این تماس ، ماموران انتظامی با اعزام به محل ، با کسب مجوز قضایی وارد منزل صاحبخانه شده و موفق به دستگیری ۱۳ دختر دانش آموز، ۸ پسر جوان و دختر و پسر صاحبخانه شدند. با انتقال متهمان به مرکز پلیس ، آنها مورد بازجویی قرار گرفتند و روز گذشته برای ادامه تحقیقات به شعبه ۲۱ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرج انتقال یافتند و اعتراف کردند که دختر صاحبخانه آنها را اغفال کرده است.
 

 


 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 32
  • ۲۴ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.