دستگیری مدعی شفای بیماران با انرژی درمانی

شخصی که ادعای درمان بیماری ها از طریق انرژی درمانی را داشت دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، این شخص که از سالها پیش با همکاری برخی نشریات و شخصیت های هنری، ورزشی و مذهبی، ادعا می کرد که با استفاده از نیروهای خارق العاده و انرژی درمانی، بیماران صعب العلاج را درمان می کند،‌ پس از آنکه چندین مرتبه به خاطر شکایت شاکیان خصوصی و به اتهام کلاهبرداری به مراجع قضایی احضار شده بود، یکشنبه همین هفته با حکم مقامات قضایی و توسط نیروهای پلیس دستگیر و روانه زندان شد.

اتهامات این شخص که دارای دو تابعیت ایرانی و فرانسوی بوده و در فرانسه به خاطر کارها و ادعاهایش به لورن شعبده باز معروف است، کلاهبرداری، کشیدن چک بی محل و شکایت شاکیان خصوصی عنوان شده و برخلاف آنچه که تعدادی نشریات و هفته نامه ها تبلیغ می کردند، شخص مذکور دکتر نبوده و به دور از تحصیلات عالی دانشگاهی است.


گفتنی است، پیش از این نیز در طی روزهای گذشته یکی از شبکه های ماهواره ای که خود به نوعی از عوامل مطرح شدن شخص فوق بوده است با پخش برنامه های مستندی از طرف انجمن محققان و متفکران ایران، آقای الف را ملقب به شیاد بزرگ نموده و تخلفات انجام شده توسط وی را به نمایش عموم گذاشته است.


از جمله ادعاهای این شخص این بود که، در ساعات معینی از شب انرژی های مثبت در فضا پخش می کند و به مردم سفارش می کرد که در آن ساعات با قرار گرفتن در فضای آزاد در هر نقطه جهان که هستند از مزایای شفابخشی آن بهره مند شوند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 30
  • ۱۸ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.