دستگیری فرزند نماینده قم بخاطرCD انحرافی و نقش پناهیان

آینده -پس از دستگیری کارگردان مستند ظهور نزدیک است، حجت الاسلام محسن آشتیانی نیز دستگیر شد.

به گزارش ۱۹ دی، محسن آشتیانی فرزند حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه، توسط دادگاه ویژه روحانیت اوایل هفته در قم دستگیر و به تهران منتقل شد.

وی که رییس دانشگاه پیام نور کهک است نقش اساسی در تهیه و توزیع مستند ظهور داشته و مشخصا در برخی ادارات و نهادها اقدام به توزیع سی دی می‌نموده است. وی که انتشار آثار بروجردی رمال و فال گیر که در سال‌های گذشته دستگیر شد را در کارنامه دارد، مدیر مسئول هفته نامه وثوق قم نیز می‌باشد که پس از چند شماره انتشار، دیگر منتشر نشد.

گفتنی است بروجردی در متنی که در یکی از کتاب‌های خود منتشر کرده است اجازه انتشار آثار خود را به آقای آشتیانی واگذار کرده بود.

خبرنگار ما کسب اطلاع کرد، در پی تأکید مراجع به ویژه آیت‌ا… العظمی مکارم شیرازی مبنی بر برخورد با عوامل تهیه و توزیع مستند ظهور و سخنان دادستانی کل کشور مبنی بر مجرمانه بودن تهیه این سی دی، مقامات قضایی تصمیم گرفته‌اند که با همه عوامل تهیه کننده این مستند با توجه به نقشی که داشته‌اند، برخورد کنند.

محسن آشتیانی علاوه بر نقشی که در تهیه و توزیع این سی دی داشته بدنبال اعتراض علما و مراجع نسبت به مطالب آن، در مقالاتی که در وبلاگ خود و سایت مستند ظهور نوشت از مطالب آن دفاع کرد. از سوی دیگر برادر همسر سیجانی کارگردان مستند ظهور نزدیک است که از مداحان اهل بیت (ع) می‌باشد در تماسی که با ۱۹ دی داشت گفت: مقصران اصلی تهیه این سی دی آزادند و کسانی که از نظر علما و مراجع خبر نداشته و تحت تأثیر آنها اقدامی کرده اند، قربانی شده‌اند.

فیض ا… زاده تصریح کرد: سیجانی سال‌ها پای صحبت آقای پناهیان می‌نشست و تحت تاثیر افکار ایشان بود.

وی تصریح کرد: افرادی همچون پناهیان که بر همین باورند و در این سی دی خط داده اند چرا کنار کشیده و خود را به بی اطلاعی می‌زنند، مگر در شروع کار، کارشناس این مستند نبودند. چرا همه کاسه کوزه‌ها را بر سر سیجانی می‌شکنند

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 693
  • ۱۶ ارد ۹۰
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.