دستگیری یک پیرزن به خاطر دوست داشتن یک پیرمرد !

 پیرزن ژاپنى به اتهام تعقیب کردن مردى که دوستش داشت دستگیر شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آریا به نقل از روزنامه “ماینیچى” ، پیرزن ۷۰ ساله ژاپنى به اتهام تعقیب کردن نامزد سابقش که مردى ۷۹ ساله بود در “هیتاچى” بازداشت شد.براساس قوانین ژاپن تعقیب یک شخص حکم ایجاد مزاحمت دارد و جرم محسوب مى شود.پیرزن ژاپنى پس از دستگیرى اظهار داشت او را چند بار ملاقات نموده ام اما هرگز به تعقیبش نپرداختم.سال ۱۹۹۷ یکى از دوستان این پیرزن که با پیرمرد نیز دوست بود پیشنهاد ازدواج آنها را مطرح کرد اما پیرمرد بدون اینکه حتى این زن را ببیند پیشنهاد دوستش را رد کرد.در همین بین پیرزن عاشق مرد مى شود و سعى مى کند با او ملاقات داشته باشد اما همین مسئله موجب نارضایتى مرد شده و کار به شکایت مى کشد.گفتنى است، پیرزن در حال حاضر در بازداشت به سر برده و در صورت رضایت شاکى آزاد مى شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۲۰ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.