دلیل دانشگاه رفتن پسرها از نگاه آیت الله خزعلی

 آیت‌ا… خزعلی، عضو سابق فقهاى شوراى نگهبان در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت اله زرآبادى در قزوین ، تاکید کرد: متاسفانه ما در دنیایى از غفلت‌ها زندگى مى‌کنیم، در حالى که تنها لذت زیستن در این دنیا در برقرارى ارتباط با خدا است.


به گزارش سرویس اجتماعی آریا به نقل از «نواندیش»، وى در بخش دیگرى از سخنانش به تشریح وضعیت فعلى پوشش برخى از جوانان پرداخت و ضمن ابراز تاسف از این مساله اذعان داشت: من نمى‌توانم ببینم مویى از روسرى بانویى بیرون آمده، اما هر روز شاهد این مساله هستم که شلوارها تا زیر زانو و آستین‌ها تا آرنج بالا رفته است.آیت‌ا… خزعلى ادامه داد: دیدن این صحنه‌ها برایم سخت و دردآور است و من تنها تاسف مى‌خورم، چرا که در مراکش که ورود به دانشگاه بدون کنکور صورت مى‌گیرد، بانوان تنها به دلیل رعایت حجاب از این حق محروم مى‌شوند. آن وقت اینجا دختران مانتوهاى رنگارنگ، کوتاه و تنگ مى‌پوشند و با این پوشش به دانشگاه مى‌روند.وى اضافه کرد: اغلب پسرانى هم که در حال حاضر به سمت دانشگاه مى‌روند به خاطر این دسته از دختران است.آیت‌ا… خزعلى تاکید کرد: ما به جوانانى که در خیابان‌ها پرسه مى‌زنند، اجازه نمى‌دهیم خون شهدا را پایمال کنند.عضو سابق فقهاى شوراى نگهبان در خاتمه سخنانش از گروه‌هاى دوم خردادى و مشارکتى به عنوان گروه‌هایى بیهوده یاد و اضافه کرد: این افراد مانند اصحاب نوح در تاریکى گرفتار شده‌اند و کلیه اعمال آنها اشتباه است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.