دنیزلی جانشین آری هان نیست؛تروسیه و یک مربی آلمانی گزینه‌های مربیگری پرسپولیس
فلیپ تروسیه، مربی فرانسوی نام آشنای آسیایی‌ها و یک مربی آلمانی از گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای جانشینی آری هان هستند.

باشگاه پیروزی (پرسپولیس) که رایزنی‌های گسترده‌ای را برای انتخاب جانشینی سرمربی پیشین خود آغاز کرده است تا پایان هفته‌ی جاری، مربی جدید را معرفی خواهد کرد.

مصطفی دنیزلی که به عنوان شانس اول جانشین آری هان مطرح شده است، مذاکراتی را از ۲۵ روز پیش با مدیران پرسپولیس داشته و به توافق نهایی نیز برای حضور در کادر فنی این تیم رسیده بود اما، در حال حاضر بنا به دلایلی حضور وی در این تیم منتفی شده است و احتمال حضور تروسیه و یک مربی آلمانی بیشتر از سایر گزینه‌هاست.


محمدرضا عبدیایی، معاون اقتصادی باشگاه پیروزی که از اواخر هفته‌ی گذشته به پاریس سفر کرده بود، ظاهرا مذاکراتی نیز با تروسیه و گزینه‌ی آلمانی باشگاه داشته است.

تاکنون و پس از بررسی‌های صورت گرفته در نشست هیات مدیره‌، حضور دنیزلی در پرسپولیس منتفی است و تا مدت یک هفته‌ی آینده در یک کنفرانس خبری سرمربی جدید پرسپولیس معرفی خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۲۲ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.