دنیزلی وعده قهرمانی داد

مصطفی دنیزلی،‌ سرمربی ترکیه‌ای درباره حضور دوباره‌اش در ایران گفت: امیدوارم بتوانم پرسپولیس ،تیم نهم مسابقات فصل گذشته ایران، را قهرمان لیگ برتر کنم.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت AFC، مصطفی دنیزلی پس از کش و قوس فراوان توانست سمت سرمربیگری پرسپولیس ایران را عهده دار شد.
سرمربی ترکیه ای امید زیادی به درخشش در پرسپولیس دارد و معتقد است با این تیم پرطرفدار می تواند عنوان قهرمانی را کسب کند.
دنیزلی در این زمینه تصریح کرد: پرسپولیس تیم محبوبی است و امیدوارم با این تیم بتوانم عنوان قهرمانی ششمین دوره مسابقات باشگاهی ایران را به دست آورم.
دنیزلی در ایران کارش را با تیم پاس تهران آغاز کرد و در پایان به رسیدن به مقام دومی مسابقات به ترکیه بازگشت؛ اما بار دیگر برای فعالیت با پرسپولیس بار دیگر به این کشور بازگشت.
سرمربی ۵۵ ساله به همراه علی نورتین، دستیارش با عقد قراردادی یک ساله به جمع قرمزهای تهرانی ملحق شده تا تیم نهم مسابقات فصل گذشته ایران را قهرمان مسابقات کند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 7
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.