ده‌نمکی فیلمنامه “اخراجی‌های ۲” را آماده می‌کند

مسعود ده‌نمکی گفت: ۲۰ نفر از قدیمی‌ترین اسرای ایرانی در اردوگاه‌های عراقی به‌عنوان مشاور، همکاری‌شان را برای بازخوانی فیلمنامه “اخراجی‌های ۲” آغاز کردند.


این کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: این افراد عموما از چهره‌های تاثیرگذار در اردوگاه‌های مختلف بودند که در زمینه‌های هنری فعالیت می‌کردند و قرار است نظراتشان را درباره‌ی فیلمنامه اعلام کنند تا در اواخر پاییز بتوانیم فیلمنامه‌ی نهایی را آماده کنیم.


او اصل فیلمنامه را براساس یک تحقیق جامع ۱۰ ساله عنوان کرد و گفت: این تحقیق به‌منظور نگارش فرهنگنامه ۵۰ جلدی اسارت و آزادگان صورت گرفته که تاکنون بیش از پنج‌هزار ساعت مصاحبه با ۱۵۰۰ نفر از آزادگان انجام شده و در آینده جهت بهره‌برداری در اختیار کتابخانه‌های مرجع و هنرمندان و نویسندگان قرار خواهد گرفت.


ده‌نمکی اظهار امیدواری کرد: بعد از آماده‌شدن فیلمنامه و پیداشدن تهیه‌کنندگان و صدور پروانه ساخت تا اوایل سال آینده فیلم کلید بخورد.


کارگردان اخراجی‌ها افزود: امیدوارم ادامه اخراجی‌ها در ژانر فیلم‌ها بازداشتگاهی بتواند کار جدید و موفقی باشد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.