دوملی‌پوش بوکس به تیم ملی برنگشتند/تراژدی ترک وطن اینبار در بوکس؟

دوملی‌پوش بوکس به تیم ملی برنگشتند/تراژدی ترک وطن اینبار در بوکس؟

به گزارش خبرنگار مهر، ترک اردوی تیم ملی توسط دو ملی پوش باسابقه بوکس در یک ماه اخیر خبری بود که اگرچه در ابتدا واکنش تند رئیس فدراسیون بوکس را در پی داشت اما در ادامه مدیر تیم های ملی و سرمربی این تیم اذعان کردند که این دو بوکسور یعنی سجاد محرابی در وزن ۷۵ کیلوگرم و فروتن گل آرا در ۶۹ کیلوگرم مرخصی ۲۰ روزه از کادر فنی گرفته اند.

خبرنگار مهر نیز در گفتگو با این دو بوکسور به این پاسخ رسید که: ما تنها برای کسب تجربه با هزینه شخصی و با اجازه مسئولان به چین آمده ایم و به زودی به کشور بازمی گردیم.

اما یک ابهام در سفر این دو ملی پوش برخی سوالات را مطرح می کرد که البته خود آنها نیز صراحتا به آن پاسخ ندادند. آیا در آستانه انتخابی تیم ملی برای رقابتهای قاره کسب سهمیه چین سفر شخصی برآوردی هم برای آنها داشت؟ برخی هم تیمی های آنها از جمله احسان روزبهانی از کشور دیگری به نام فرانسه نام بردند که گویا مقصد اصلی این بوکسورها بود. آنچه کمترین احتمال را در اذهان ایجاد می کرد اما این بود که شاید این دو بوکسور قصد ترک وطن و ادامه فعالیت در کشوری دیگر را دارند. موضوعی که اگرچه در ابتدای سفر با شفافیت توسط این دو ملی پوش تکذیب می شد حالا شرایط دیگری دارد.

نه تنها خبرنگاران بلکه مسئولان فدراسیون نیز خبری از این دو بوکسور ندارند. سجاد محرابی بارها به دوستانش گفته که به زودی برمی گردد. برخی هم در این چند روز او را در کشور دیده اند و حتی عکس های سلفی برخی در شبکه های اجتماعی با تاریخ هم این موضوع را تایید می کند. اما سکوت رسانه ای این دو ملی پوش مسئولان فدراسیون را هم نگران کرده است.

علی دانشمندفر دبیر فدراسیون بوکس در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص گفت: تنها چیزی که می توانم بگویم این است که اگر گل آرا و محرابی تا صبح سه شنبه ۶ بهمن به اردو برنگردند جایی در تیم ملی ندارند. ما نفرات جایگزین و جوان خوبی داریم که عاشقانه برای تیم ملی بجنگند.

آنچه مسلم است تیم ملی باید انتهای همین هفته انتخابی برگزار کند و اسامی بوکسورهای منتخب خود را برای رقابتهای کسب سهمیه المپیک چین اعلام کند.این یعنی اگر گل آرا و محرابی حتی قصد بازگشت داشته باشند و تا سه شنبه موفق به اینکار نشوند عملا مهمترین شانس کسب سهمیه المپیک خود را از دست داده اند.

اگرچه تصمیمات فدراسیون بوکس عموما نوسانی و قابل انعطاف بوده است اما به نظر می رسد این بار موضوع کمی پیچیده تر از قبل است و نگرانی ها باعث شده تا مسئولان فدراسیون جلسات هم اندیشی متعددی در این خصوص برگزار کنند. شاید همه چیز تا دو روز دیگر مشخص شود!

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ January 2016 | 12:51 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۰۵ بهم ۹۴
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.