دیدار تیم‌های پرسپولیس – فجر سپاسی به یکشنبه آینده موکول شد

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس – فجر سپاسی شیراز به روز یکشنبه هفته آینده (۲۶ فروردین) تغییر یافت.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حالی که قرار بود دیدار هفته‌ی بیست و پنجم لیگ برتر بین تیم‌های پرسپولیس و فجر سپاسی شیراز روز پنجشنبه هفته‌ی جاری در ورزشگاه حافظیه برگزار شود، به دلیل سفر احتمالی رییس جمهور به استان فارس این بازی با سه روز تاخیر برگزار خواهد شد.


مسوول روابط عمومی سازمان لیگ حرفه‌یی فوتبال با تایید این خبر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: سازمان لیگ پس از درخواست هیات فوتبال استان فارس موضوع تغییر زمان برگزاری این دیدار را بررسی کرد و در نهایت مقرر شد بازی در روز یکشنبه برگزار شود.


گریگوریان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه جدید دیدار بین تیم‌های پرسپولیس و فجر سپاسی از هفته بیست و چهارم لیگ برتر روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۱۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.