دژاگه و نکونام در تمرین امروز العربی+تصویر

دژاگه و نکونام در تمرینات تیم قطری

تیم العربی این روزها سخت تمرین می کند تا مهیای بازی هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر برابر تیم قطر اسپرت شود.این بازی روز پنچشنبه به میزبانی تیم العربی برگزار خواهد شد.
به گزارش کاپ،جواد نکونام،بازیکن جدید تیم العربی از سه روز قبل تمرینات خود را آغاز کرده و در اکثر اوقات کنار اشکان دژاگه، دیگر ملی پوش ایرانی این تیم دیده می‌شود.
در تصویر فوق جواد نکونام و اشکان دژاگه در تمرین امروز تیم العربی دیده می شوند.این دو بازیکن نقطه قوت خط میانی تیم العربی در ادامه رقابت های لیگ ستارگان قطر خواهند بود.

 

 

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ January 2016 | 7:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.