دیدار و بیان کرد و گوی وزیر ارتباطات با همتای روسی خود در حاشیه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی در ژنو

فناوری اطلاعات > فناوری اطلاعات و ارتباطات – دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران که برای شرکت در اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی به ژنو سفر کرده بود در حاشیه این اجلاس با وزیر ارتباطات روسیه نیکلای نیکی فوروف دیدار و گفت‌وگو کرد.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرآنلاین و برگرفته از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این دیدار وزیر ارتباطات کشورمان با اشاره به ظرفیتهای به وجود آمده در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران بیان کرد: ایران آمادگی لازم برای گسترش سطح همکاری ‌های دو جانبه در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات را با روسیه دارد.

وزیر ارتباطات افزود: ایران و روسیه می‌ توانند در حوزه هایی مانند امنیت سایبری، تحقیق و پژوهش، تولید تجهیزات ارتباطی و مخابراتی، تولید نرم افزار، استفاده صلح آمیز از ماورای جو در حوزه تلکام همکاری کنند.

واعظی با تأکید بر همکاری ‌های خوب سیاسی و اقتصادی دو کشور بیان کرد: این همکاری ‌ها می‌ تواند در حوزه فناوری و تکنولوژی ارتباطی و مخابراتی نیز گسترش یابد.

وزیر ارتباطات روسیه نیز بر گسترش همکاری با ایران در زمینه اینترنت، فضای مجازی، امنیت شبکه، برگزاری اجلاس ‌ها و حضور در مجامع بین المللی و همکاری ‌های بخش حقوقی حوزه فاوا تأکید کرد.

۵۶۵۶

 

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.