ذوالفقاری : درصدد انجام کارهای سفر به عمان هستیم/ پاختاکور را در تبریز شکست می‌ دهیم

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریزگفت: به ادعای عربستانی ‌ها کاری نداریم و آماده سفر به عمان هستیم.

ذوالفقاری : درصدد انجام کارهای سفر به عمان هستیم/ پاختاکور را در تبریز شکست می‌ دهیمایوب ذوالفقاری در گفتگوبا مُخبر حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در باره ادعای عربستانی ‌ها مبنی برحضورنیافتن تیمهای ایرانی در عمان اظهارکرد : باید بگویم من کاری به ادعای عربستانی ‌ها ندارم و در حال انجام مراحل اولیه سفربه عمان هستیم .

وی در ادامه افزود : ما با نامه نگاری سعی درگرفتن روادیدومشخص کردن وضعیت میزبانی هستیم ودرمدت تعیین شده تاانجام سفرهمه مراحل اداری را انجام خواهیم داد .

ذوالفقاری بیان کرد:درصددانجام کارهای اداری مربوط به سفرعمان هستیم وبرای برد مقابل تیمهای عربستانی به عمان می‌ رویم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در باره بازی پیش روباپاختاکورگفت : ما در تاشکند با یک گل در برابر این تیم شکست خوردیم امادرتبریزبرای برد به میدان خواهیم رفت.

وی اضافه کرد:البته پس ازشکست درتاشکنددرلیگ برتربردهای روحیه بخشی به دست آورده ایم که می‌ توان به برد برابرسایپااشاره کرد. خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد وبازیکنان با روحیه به مصاف نماینده ازبک می‌ روند.

ذوالفقاری درباره خروج سربازان تیم برای سفربه عمان عنوان کرد:باتوجه به اینکه سربازان در بازی ‌های خارجی گذشته کنارتیم بوده اند مشکلی برای خروج نخواهندداشت.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: ماآماده بازی باپاختاکورهستیم ومیزبانی خوبی برای این تیم خواهیم داشت وکاری به میزبانی ضعیف این تیم در تاشکند نداریم ودرروزهای گذشته پس از بازی باسایپاتمرینات خوبی رابرگزار کرده ایم وهدفی جزبرددر تبریز نداریم.

وی یادآورشد:امیدوارم که بتوانیم با جمع کردن امتیازات تراکتوررا به جایگاه شایسته خودبرسانیم تا دل هوادران تبریزی راشادکنیم.

انتهای پیام /

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ April 2016 | 3:54 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 5
  • ۱۶ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.