رابطه آرم المپیک ۲۰۱۲ با صهیونیسم و فراماسونری + عکس

طبق روال معمول المپیک های قبلی کمیته ملی المپیک انگلیس هم نمادی را برای این بازی ها طراحی و از آن رونمایی کرده ؛ نمادی که در نگاه اول چیزی جز یک مجموعه عناصر گرافیکی نیست . اما کمی دقت از سوی بیننده باعث میشود نیت طراحان این نماد برای همه روشن شود .به محض پرده برداری و نمایش این لوگو سر و صدای رسانه های انگلیس در اعتراض به نحوه طراحی آن بلند شد.طبق افشاگری های رسانه های انگلیس در لوگو طراحی شده برای المپیک نمادهای صهیونیستی به چشم میخورد. بعد از مراسم رونمایی از این لوگو اعتراضات فراوانی به شرکت طراح شده . معترضان طراحی صورت گرفته را فرصت طلبی شرکت طراح لوگو می دانند و معتقدند مسائل نژاد پرستانه در آن به کار رفته تا با این حربه نماد رژیم صهیونیستی ازطریق لوگوی رسمی بازی های المپیک به نمایش در بیابد .طراحی لوگو مسابقات به عهده شرکت یهودی “ولف اولینز” سپرده شده بود که این شرکت با دریافت مبلغ ۴۰۰۰۰۰ پوند این لوگوی جنجالی و جهت دار را طراحی کرده. مدیر این کمپانی در حال حاضر، آقای “Wally Olins” است که هم خود و هم پدرش فراماسون بوده اند.
با توجه اندک به این لوگو به راحتی می توان متوجه شد که کلمه (zion = صهیون ) به طرز ماهرانه ای در آن جا شده است .

نشان صهیونیستی برای المپیک 2012

یک محقق انگلیسی نیز در ژوئن ۲۰۰۹ در یک برنامه جنجالی در رادیو لندن با اسناد و مدارک از این ماجرا پرده برداشت .او در جملات تند خود گفت : طراحان آن شرکت یهودی هستند و چندان عجیب نیست که حامی صهیونیسم باشند.این محقق ادامه داد نشان رسمی بازی های المپیک به هیچ عنوان عدد نیست . مثلا در این طرح ۲ با z آمده، یک با حرف i به رشته تحریر درآمده ، صفر با حرف o نوشته شده و عدد ۲ پایانی نیز با حرف N که با زاویه به کار رفته نوشته شده است .اگر به این تصویر دقت کنیم و لوگوی طراحی شده را در جهت عقربه های ساعت بچرخانیم واژه ۲۰۱۲ را عدد خواهید دید .

ضمنا شباهت لوگوی مسابقات المپیک به موزه هولوکاست که در آلمان واقع شده نیز جالب توجه است . همان طور که در شکل زیر میبینید .شکل این موزه هم تداعی کننده همان کلمه (zion یا صهیون) است.

نشان صهیونیستی برای المپیک 2012

نشان های صهیونیستی در المپیک 2012

از دیگر نشانه هایی که در این مسابقات به کار رفته یک عروسک تکــــ چشم است که نماد رسمی این بازی هاست .

لوگوی المپیک

نماد چشم جهان بین یکی از اصلی ترین نمادهای فراماسونری

[تصویر: 11005mascotstand.jpg]

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. بسم رب العالم اینا یه مشت حروم زادن که دسته شیطون رو از پشت بستن ، ولی به دست آقا امام زمان به درک واصل میشن انشاالله ، اللهم عجل لـــولیک الفرج **آمیـــــــــن یا رب العالمـــــین**

  2. فقط دمت گرم.مو به تنم سیخ شد.البته خیلی وقته با رائفی پور آشنام

  3. محبوبه :
    ۱۳ مرد ۹۱

    بااینکار ها فقط نفرت انسانها و کینه انها را یه خود زیاد میکنند.وگرنه مهدی ما خواهد امد و شیطان را نابود خواهد کرد

  4. سوء استفاده میکنند عوضیا

  5. che khosh goft shekspier bozorg: jahanam khalist chon…….divha haminja hastand