راز پیروزی ایرلند شمالی مقابل اوکراین

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین، ایرلند شمالی در حالی موفق شد از سد اوکراین عبور کند که مایکل اونیل، سرمربی ایرلند، معتقد است نمایش ماریو گوتزه، مهاجم آلمان مقابل اوکراین، باعث شده تا او تغییر مهمی در خط حمله تیمش ایجاد کند.

راز پیروزی ایرلند شمالی مقابل اوکراین

اونیل بیان کرد:” آلمان با گوتزه در خط حمله مقابل اوکراین قرار گرفت و من نیز با تماشای آن بازی تصمیم گرفتم تا بازیکن متفاوتی را در خط حمله تیمم مقابل ۲ مدافع میانی اوکراین قرار دهم. این طور شد که تصمیم گرفتم واشنگتن را به جای لافرتی در ترکیب اصلی قرار دهم. با این حال لافرتی هنوز بخش مهمی از تیم ماست و در ادامه راه می‌ تواند برای تیم تعیین کننده باشد.”

راز پیروزی ایرلند شمالی مقابل اوکراین

ایرلند شمالی برای صعود از گروه خود در روز پایانی به مصاف آلمان می‌ رود.

منبع: ورزش سه

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۸ June 2016 | 1:44 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۲۷ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.