راهنمای خرید کلاه گیس مناسب

کلاه گیس،خرید کلاه گیس
صرفنظر از دلایل شما برای خرید یک کلاه گیس، فاکتورهایی وجود دارد که قبل از خرید یکی از آن‌ها باید در نظر بگیرید. در پست امروز، ما نکات و ترفندهایی برای تهیه‌ی یک کلاه گیس درست که مناسب شکل و رنگ طبیعی صورتتان باشد، در اختیار شما قرار می‌‌دهیم.خرید بر بنیاد مدل و طرح

کلاه گیس‌‌ها در اشکال و اندازه‌‌های مختلفی وجود دارند. آن‌ها از نظر طول و بافت، متفاوت هستند. هنگام خرید کلاه گیس برای خودتان، اول آنهایی را در نظر داشته باشید که شکل صورت شما را کامل می‌‌کنند. بعنوان مثال اگر صورتی بیضی شکل دارید، می‌‌توانید از اکثر مدل‌‌های کلاه گیس استفاده کنید. اگر صورتتان گرد است، کلاه گیس‌هایی با مدل‌‌های خطی (طولی) را انتخاب کنید.

انتخاب نوع مو

دو نوع کلاه گیس وجود دارد: کلاه گیس‌‌های ساخته شده با موی انسان و موی مصنوعی. کلاه گیس‌‌های ساخته شده با موی واقعی انسان، گران‌تر از کلاه گیس‌هایی هستند که با موی مصنوعی ساخته می‌‌شوند. اولی، واقعی بنظر می‌‌رسد، نگهداری از آن آسانتر است، و بافت‌‌ها و مدل‌‌های مختلفی دارد. کلاه گیس‌‌های ساخته شده با موی واقعی در میان بیماران مبتلا به سرطان، آلوپسیا و افرادی که می‌‌خواهند به موهایی با ظاهر طبیعی دست یابند، بسیار محبوب است.

کلاه گیس‌‌های مصنوعی، رنگ‌‌های متنوع تری دارند. با اینحال به اندازه‌ی کلاه گیس‌‌های ساخته شده از موی انسان، واقعی بنظر نمی‌رسند. بخاطر بافت و درخشش غیر طبیعی آن‌ها، شما حتی از فاصله‌ی دور هم می‌‌توانید تشخیص دهید که فرد، کلاه گیس گذاشته است. معمولا کلاه گیس‌‌های رنگی ساخته شده از موی مصنوعی، برای بالماسکه، اجراهای هنری و… بکار می‌‌روند.

کیفیت و راحتی

چطور تشخیص دهید که آیا یک کلاه گیس از مواد با کیفیت ساخته شده یا نه؟ آنرا امتحان کنید! اگر احساس ناراحتی کردید، یعنی کلاه گیس خوش ساخت نیست، به همین راحتی! شما درهنگام پوشیدن یک کلاه گیس خوش ساخت باید احساس راحتی کنید. کلاه گیس باید از پارچه‌ی قابل تنفس ساخته شده باشد تا گرما بین پارچه و سرتان به دام نیفتد. کلاه گیس‌‌های با کیفیت، همچنین دوام بیشتری هم خواهند داشت، چون مواد بکار رفته در آن‌ها بادوام‌تر هستند.

آیا تردید دارید که بین کلاه گیس‌‌های دست ساز یا ماشینی کدام یک را انتخاب کنید؟ اگر می‌‌خواهید به نتایج طبیعی دست یابید، کلاه گیس‌‌های دست ساز را انتخاب کنید. کلاه گیس‌‌های ماشینی ارزان‌تر از انواع دست ساز هستند، اما دومی، نتایج طبیعی‌تری به شما می‌‌دهد. همچنین کلاه گیس‌‌های دست ساز در هنگام پوشیدن، راحت تر از کلاه گیس‌‌های ماشینی هستند.

و اما درمورد اندازه‌ی سرپوش! باید بخوبی اندازه‌ی سرتان باشد. برای تعیین اندازه‌ی مناسب باید دور سرتان را اندازه بگیرید. از جلوی خط مو شروع کرده و به پشت گوش و سپس پشت گردنتان بروید. اندازه‌‌های کلاه از مغازه‌ای به مغازه دیگر متفاوت است. کلاه گیس‌‌های سفارشی دارای بهترین اندازه‌‌ها هستند.

هزینه‌‌ها

کلاه گیس‌‌ها ارزان نیستند. با اینحال اجازه ندهید که قیمت، تنها عامل تصمیم گیری برای شما در هنگام خرید یک کلاه گیس باشد. اگر برای تغییر ظاهرتان می‌‌خواهید کلاه گیس بگیرید، می‌‌توانید همیشه قیمت‌‌ها را مقایسه کنید تا بهترین خرید ممکن را انجام دهید. با اینحال اگر برای پنهان کردن ریزش موهایتان بخاطر یک وضعیت پزشکی یا شیمی درمانی به دنبال کلاه گیس هستید، پوشش بیمه‌ی درمانی‌تان را هم بررسی کنید. برخی از بیمه‌‌های درمانی، هزینه‌ی کلاه گیس‌‌ها را تحت پوشش قرار می‌‌دهند.

برگرفته شده از :fitnessmagazine.ir

مطلب بالا در گروه زیبایی و مد و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ May 2016 | 10:25 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۲۴ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.