راه اندازی باشگاه اشاعه فساد توسط دانشجوی آمریکایی

 یک دانشجوی امریکایی با راه اندازی یک باشگاه به بحث های غیراخلاقی با نوجوانان اقدام می کرد. 

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اینترنتی “لوکال تن” ، “‌ریلی جکسون” دانشجوی دانشگاه تگزاس در “سان آنتونیو” با راه اندازی یک باشگاه غیرقانونی به تشکیل جلساتی با موضوع های مبتذل و مستهجن می پرداخت.


 


به گفته پلیس در این باشگاه ۵ دانشجو به صورت اعضای دائمی، اداره جلسات و باشگاه را به عهده داشته که با تلاش پلیس شناسایی و به دام افتادند.


 


یک کارشناس در این رابطه گفت: اگرچه این دانشجو علت اقدامش را آگاه سازی کودکان ونوجوانان توجیه کرد اما این امر عذر بدتر از گناه است و هیچ جای اغماض و چشم پوشی ندارد چراکه افراد سودجو با همین ترفند ها کودکان و نوجوانان را به ارتکاب اعمال غیراخلاقی و خشونت بار تشویق می کنند.


 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۱۶ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.