راه اندازی اینترنت در ۱۸ هزار روستای ایران توسط دیجیفای کره جنوبی

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم کلیک ، “هان مان جی” مدیرعامل شرکت دیجیفای در حاشیه امضای این تفاهم نامه بیان کرد: این شرکت از یک تکنولوژی خاص برای برقراری اینترنت مخابراتی استفاده می‌‌کند که در انحصار این شرکت است و تا کنون با قراردادهایی که با کشورهای امریکا و ژاپن امضا کرده، تنها در این دو کشور این تکنولوژی راه‌اندازی شده و در صورت اجرای این تفاهمنامه، ایران سومین کشوری خواهد بود که برای اینترنت خود از این تکنولوژی استفاده می‌‌کند.

وی با اشاره به اینکه مذاکرات دو طرف ۶ ماه به طول انجامیده است، بیان کرد: با به کار گیری این تکنولوژی می‌‌توانیم ۱۸ هزار روستا را در مدت یک سال و نیم به اینترنتی با سرعت ۳.۵ تا ۴ گیگ بر ثانیه متصل کنیم. وی بیان کرد: در ماه جولای ۲۰۱۶ این تفاهمنامه تبدیل به قرارداد و اجرای پروژه به طور عملی آغاز می‌‌شود.

منبع: ایرنا

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ May 2016 | 3:27 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.